Lekarze Wodzisław Śląski

dr n. med. Bartłomiej Muszewski

Lekarz rodzinny

44-300 Wodzisław Śląski

Pan Doktor to lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Bardzo profesjonalny, rzetelny i przy tym niezwykle miły. Lekarz z powołania. Poziom podejścia do pacjenta przewyższa wszechobecne standardy. Pan Doktor wnikliwie przeprowadza wywiad z pacjentem i zawsze stawia prawidłową diagnozę, dobiera odpowiednie leki. Fachowo i zrozumiale wytłumaczy na czym polega zdiagnozowana choroba i co mogło być jej przyczyną. Objaśnia jaki jest przebieg leczenia a także działanie leków, które przepisuje. Bez skrępowania ...
Opinia dodana przez: Roksana Pietras

Krzysztof Skowronek

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

PPZOZ
ul.26-marca 51
44-300 Wodzisław Śląski

Świetny lekarz, kompetentny, bardzo dobre podejście do pacjenta,

lek. dent. Joanna Bober

NZOZ "ARS-DENT"
Pszowska 338 A
44-373 Wodzisław Śląski

Pierwsza wizyta, miła i sympatyczna atmosfera; profesjonalne potraktowanie z jasnym i precyzyjnym określeniem problemu i czasu leczenia. POLECAM.
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Lucjan Hajto

Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Wodzisław
26 Marca 51
44-300 Wodzisław Śląski

Wspaniały lekarz z powołania. Konkretny i rzeczowy. Miły, wysłucha pacjenta. Posiada wiedzę. Polecam z całego serca. Wzór dla innych lekarzy.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Radosław Mikółka

Sobótki 10
44-300 Wodzisław Śląski

Pan doktor podchodzi rzetelnie do pacjenta. Długo i dokładnie osłuchuje robi dobry wywiad przed podjęcięm diagnozy. Naprawdę fajny lekarz.

dr n. med. Marek Różalski

św. Jana 17
44-300 Wodzisław Śląski

Pan doktor Różalski nie powinien już pracować w szpitalu! Prowadził mi trzecią ciążę i nawet gdybym chciała to niestety przez Pana doktora ostatnią.Całkowicie nie nadaje się już do prowadzenia ciąży. Do 35 tygodnia nie zrobił mi żadnych badań wiedząc,że z mężem mamy konflikt serologiczny,gdy już na koniec przypominając mu i tym nie wiem który raz w końcu mi zlecił te badania okazało się, ze mój organizm zdążył wytworzyć przeciwciała,które niszczyły ...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Michał Seemann

44-300 Wodzisław Śląski

Gorąco polecam! Szybka i przede wszystkim TRAFNA diagnoza. Bardzo profesjonalne podejście, wytłumaczenie z czym się zmagam, co należy zrobić, jakie są następne kroki. Najlepszy lekarz do jakiego trafiłam!!!!!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Gabriela Jurczyk

os. 30-lecia 1a
Wodzisław Śląski

Wspaniały okulista, dokładne badanie, kompetentne zdiagnozowanie problemu i trafne leczenie, bardzo ciepła i miła kobieta do każdego pacjenta podchodzi z ogromną troską i poświęca dużo czasu podczas wizyty. Chodzę do Niej z moim synem już trzeci rok i nie zamienili byśmy Jej na innego lekarza. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Jadwiga Szymura-Kiszka

Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Wodzisław
26 Marca 51
44-300 Wodzisław Śląski

Trafiłam na Panią doktor w NiŚOM czyli wieczorową porą przy zaostrzeniu objawów. Pani doktor spokojna, kompetentna, dyskutuje z rodzicem o objawach i podejmuje rzetelny dialog. Dziecka na siłę nie próbuje uszczęśliwic, ma podejście i do dziecka i rodzica. Polecam
Opinia dodana przez: Karolina

Aneta Kania

Dietetyk

"El Sol" Poradnia Dietetyczna Aneta Kania
44-300 Wodzisław Śląski

nasz syn miał problemy ze zbyt niską wagą, dlatego trafiliśmy do pani doktor. Dziś Adaś je praktycznie wszystko i nie ma już grymaszenia. Bardzo dziękujemy!
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Małgorzata Gamza

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Wodzisław Śląski

Pani Doktor Gamza jest najrzetelniejszym lekarzem u którego byłam! Uczęszczam z Dziećmi na NFZ. Jestem 100% zadowolona z Prowadzenia moich dzieci. Chodzę do niej od dobrych kilku lat z Córka (9lat) bardzo nam pomogła, zawsze rzetelnie wytłumaczy każdą rzecz czy drobnostkę, zleci Badania, przedstawi nam je, wyjaśni wszystko.. Oraz od 2 lat chodzę z Synem (2,5 lat) który ma RK. Bardzo fachowo się nami Pani doktor zajęła. Jestem jej ogromnie ...
Opinia dodana przez: Patrycja

dr Arkadiusz Kowalski

Chirurg dziecięcy, Chirurg ogólny

Przychodnia Wilchwy Osiedle 1 Maja
Armi Ludowej 1 , Wodzisław Śląski
44-300 Wodzisław Śląski

Rewelacyjne podejście, zaangażowanie. Diagnozy na podstawie przeprowadzonych badań a nie z góry oklepanych przyzwyczajeń.

lek. dent. Katarzyna Kolarczyk

NZOZ "Centrum Gastroenterologii"
Jana Pawła II 6,8
44-300 Wodzisław Śląski

Lekarka wyjątkowo przyjazna dla pacjentów wytłumaczy poleci najlepsze rozwiązanie niekoniecznie najdroższe ... a do tego mąż prowadzi laboratorium protetyczne więc protetyka na miejscy P O L E C E M - Jarosław W. - dziękuję

lekarz Krzysztof Wieczorek

c
Wodzisław Ślaski
44-300 Wodzisław Śląski

Jeśli szukasz chirurga o niesamowitej wiedzy i kompetencji a przy tym lekarza o duszy anioła to polecam z całego serca ❤️
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Cieszysława Białożyt

Harcerska 2 lok. 2
44-300 Wodzisław Śląski

Jak to dobrze, że w obecnych czasach wizyta lekarska może być jeszcze rzeczowa i skoncentrowana na pacjencie. Niestety takich lekarzy jest coraz mniej. Polecam i życzę wszystkim, aby w razie problemów z oczami trafiali pod ten adres :)
Opinia dodana przez: Adam

Przemysław Durczok

Wodzisław Śląski

Wyrywałem wszystkie zęby i zero bólu. Pan doktor bardzo uprzejmy, świetnie znieczula, szybko i bezboleśnie wyrywa, dokładnie tłumaczy co i jak będzie robione i to wszystko na NFZ, a nie prywatnie. Pierwszy raz w życiu szedłem do dentysty z uśmiechem i się nie bałem :) Jedynie jego asystentka sprawia wrażenie spanikowanej przy wyrywaniu zębów, ale daje radę dotrwać do końca. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Tomasz Chmura

Wodzisław Śląski

Doktora poznałam w szpitalu. Mimo że nie byłam jego pacjentka to poświęcałam mi bardzo dużo czasu. W konsekwencji czego po wyjściu ze szpitala zgłosiłam się do niego prywatnie. Jest to bardzo dobry lekarz, odnoszący się z szacunkiem do pacjentki. Nie trzeba ago ciągnąć za język, wszystko dokładnie tłumaczy. I przede wszystkim jest dostępny 24h na dobę, zawsze odbiera albo za chwilę oddzwania. Fakt może czasem te wizyty są za krótkie ...
Opinia dodana przez: mm

lekarz Dejan Simić

44-300 Wodzisław Śląski

Pomimo upływu czasu, bo było to 01.10.2020r. ale jak dziś pamiętam kontakt z Lek. med. Dejan Simić: kompetentny i odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku, b.dobry ortopeda, posiadda super podejście do pacjenta, doskonale wyjaśnia dolegliwości, życzliwy, uczynny, ogólnie bardzo sympatyczny człowiek a co najważniejsze to "B. Dobry Lekarz" POLECAM w 110%
Opinia dodana przez: Ryszard

Grzegorz Wojcierowski

Teligi 27a
44-304 Wodzisław Śląski

Właśnie zakończyłam ostatnią wizytę z osadzeniem dwóch implantów i trzech koron.Polecam wszystkim! co się boją czy mają obawy co do do bólu ,podejścia ,wytłumaczenia , jakości materiałów czy wykonania 👍Profesjonalizm na najwyższym poziomie ! Wszystko na miejscu, zdjęcia panoramiczne ,bardzo konkretna konsultacja ,miła obsługa wszyscy uśmiechnięci i konkretny,cierpliwy szef.doktor.Grzegorz Wojcierowski😊 jestem bardzo zadowolona,dziękuję😘
Opinia dodana przez: Marzena

Robert Kołodziejczyk

Protetyk, Stomatolog

26 Marca 110
44-300 Wodzisław Śląski

dobry stomatolog i dobry gabinet wrazie potrzeby jest na tak!!!