Lekarze Wrocław

Fizjoterapeuta

Przychodnia Multi-med
PL.Św. Macieja 2
Wrocław

Trafiłem do tego GOŚCIA:-) w 2008r. Sportowa przeszłość spowodowała przez parędziesiąt lat uszkodzenie kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, endoprotezę stawu biodrowego i dziesiątki mniejszych kontuzji, odzywających się nieustannie. Cóż tam będę wypisywał.... Moją opinię wyrażam w nazwie GOŚĆ:-) - wielkimi literami, bo w swojej sztuce jest to naprawdę wybitny fachowiec. Przez prawie 40 lat korzystałem z usług wielu niezłych terapeutów, a obecnie... ciężko mi przetrwać tydzień, którego nie kończę w Przemka ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Joanna Sward

Centrum Stomatologiczne AURIDENT
Skwierzyńska 26B-28A
53-522 Wrocław

Kolejna ekstrakcja. Spanikowany jadę na spotkanie. I znów oddaję się w złote ręce Pani Joanny. I to kiedy? Dziś, w niedzielę. Mało kto da wiarę, że w niedzielę zostałem przyjęty. Mogę powiedzieć, że to świadczy o wielkiej empatii i dobroduszności Pani Joanny. Bo kto przyjmuje w dni wolne od pracy? Każdy ma jakieś plany, wyjazdy, spotkania rodzinne, a tu proszę… Zamiast czekać do wtorku, Pani Joanna przerwała swój sympatyczny niedzielny ...
Opinia dodana przez: Radek

dr n. med. Paweł Szymański

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Centrum Medyczne LUX MED
50-088 Wrocław

Wspaniały, pełen empatii lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Jeśli chodzi o kontakt telefoniczny między lekarzem a pacjententem w razie pytań, można w stu procentach liczyć na pomoc. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Bartosz Małkiewicz

Urolog

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Do Pana Dr Małkiewicza trafiłem po opiniach w internecie,Wybór był trafiony i szczęśliwy.Moim problemem było podwyższone PSA, i coraz bardziej narastające do wartości 8+. Pan Dr zlecił wykonanie rezonansu i bjopsi, co potwierdziło się najgorsze; nowotwór złośliwy.Pan Dr zaproponował zabieg chirurgiczny na który bez zastanowienia się zgodziłem, mając świadomość że jestem w pewnych rękach.Pan Dr wszystko krok po kroku wytłumaczył cały proces leczenia i operacji, i przyspieszył termin operacji.Operację przeprowadził ...
Opinia dodana przez: Edward K

dr hab. n. med. Jacek Langowski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

plac solidarnosci
Wrocław

Szanowni Państwo!!! Wczoraj miałem badanie kolonoskopii i gastroskopii przeprowadzone przez doktora Langowskiego. Z tak profesjonalnym podejściem lekarza do pacjenta nie miałem jeszcze okazji się zetknąć a niestety miałem wiele okazji do porównań. Fachowo poprowadzona rozmowa n/t przebiegu badań, delikatność wykonania, cierpliwość i uprzejmość sprawiły, że moje obawy przed bólem i niedogodnościami prysnęły niczym mydlana bańka. Szczerze polecam pana doktora pod każdym względem. Wdzięczny pacjent z Oleśnicy.
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Renata Laskowska

Neonatolog, Pediatra

im. A . FALKIEWICZA
pl. Grunwaldzki 6a/16
Wrocław

Świetny kontakt z dziećmi. Bardzo kompetentna, wszystko wytłumaczy i odpowie na każde pytanie. Każdego pacjenta traktuje wyjątkowo. Polecam z całego serca :)
Opinia dodana przez: Marta
Nareszcie trafiłam do lekarza, który zaproponował mi dobre rozwiązanie aby moje zęby mogły dobrze rozdrabniać pokarmy. Kompleksowo wyleczono mi zęby i uzupełniono braki. Mogę też swobodnie rozmawiać nie zasłaniając ust. Zmęczyło mnie tylko oczekiwanie na efekt końcowy-8 miesięcy. Ale rezultat wynagrodził wszystko. Polecam
Opinia dodana przez: Mira
Pani dr bardzo miła, poświęca pacjentowi dużo czasu, nie spieszy się, odpowiada na wszystkie pytania, chociaż w moim przypadku bywało tak,że wszystko zostało wytłumaczone i nawet nie musiałam ich zadawać. Możliwość kontaktu telefonicznego o każdej porze dnia. Bardzo dobrze wyposażony gabinet. Polecam.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Helena Gietkiewicz

Pirenejska 6/11
50-574 Wrocław

Na wizycie czułam się objęta fachową opieką. Uzyskałam precyzyjne odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Bardzo polecam. Jestem zadowolona z wizyty

lekarz Artur Fuglewicz

Internista, Kardiolog

Róży Wiatrów 9A
Wrocław

Lekarz budzący ogromne zaufanie swoją widoczną kompetencją. Co najważniejsze: nie śpieszy się, poświęca całą swoją uwagę pacjentowi i tłumaczy wszystko w sposób jak najbardziej przystępny. Będę do niego wracał (choć mam nadzieję, że jak najrzadziej :-)).
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Piotr Żukrowski

DENTA
ulica Trwała 3
53-335 Wrocław

Bardzo dziękuję Panu doktorowi za wspaniałą opiekę. Wytłumaczył mi jak będziemy leczyć ten konkretny rodzaj raka.polecam pana doktora wszystkim kobietom którze szukają lekarza z sercem . czułość oraz troska jaka zostalam otoczona przez pana doktora jest jednym z najcenniejszych darów. Udana operacja oraz wspanialy efekt wizualny po mastektomi z rekonstrjkcja to jest rowniez cudowny dar..BARDZO DZIEKUJĘ
Opinia dodana przez: Krystyna

dr n. med. Artur Kłósek

Ginekolog położnik, USG

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy, USG
Kamienna 107
Wrocław

Do Dr Kłóska trafiłam po tym jak utraciłam swoją pierwszą ciążę w 20tyg.Lekarz prowadzący moją ciążę i grono lekarzy z Klinik stwierdzili, że tak się czasem zdarza..po prostu serce przestało bić...wykonałam szereg badań prywatnie i nie postawiono żadnej diagnozy.Uznaliśmy z mężem, że to mógł być faktycznie przypadek.Odczekaliśmy pół roku i znów (zgodnie z zaleceniem lekarza)zaczęliśmy się starać o dziecko. Po kilku miesiącach starań postanowiłam (ostatni raz) pójść do innego lekarza, ...

dr n. med. Jarosław Sakowski

Neurochirurg

Lecznictwo Szpitalne 4WSKzP
ulica Weigla 5
50-981 Wrocław

Trochę brakuje skali. Powinny być szóstki . Poziom ocen mówi wszystko. Podziwiam - rzadki przypadek lekarza o tak kompleksowych kompetencjach. Podejście p.doktora do pacjenta sprawia, że pacjent ma komfort pełnego zaopiekowania. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Anna Brona

Dolnośląskie Centrum Medyczne "DOLMED" S.A
ulica Legnicka 40
53-674 Wrocław

Jestem pod opieką Pani doktor od 3 lat. Uważam, że jest bardzo dobrym lekarzem. Dokładnie tłumaczy sposób leczenia, ma wspaniałe podejście do pacjenta a przy tym jest osobą pełną zrozumienia. Nigdy się nie zawiodłam i bardzo polecam wizyty u Pani dr Brony

dr n. med. Waldemar Gołębiowski

Ślężna 185a lok. 7
53-110 Wrocław

Mądrość, rozwaga, spokój, to cechuje doktora. Dla niego każdy pacjent jest wazny, lekarz z pasją. Polecam z całego serca. Wybitny fachowiec i do tego lubi dzieci i ich rodziców:), poświeca na kazdej wizycie tyle czasu ile potrzebuja rodzice, odpowiada na każde pytanie ( twierdzi, że nie ma głupich pytań), darzymy go ogromnym zaufaniem,zawsze oddzwoni, wysle sms, interesuje sie swoimi pacjentami.

lekarz Mikołaj Trizna

Psychiatra

Gabinet Psychiatryczny
Poranna 37 B
53-026 Wrocław

Leczyłem się u różnych psychiatrów więc mam porównanie. Przede wszystkim to miły, ludzki, otwarty człowiek. Można po prostu zadawać pytania i wyrażać swoje wątpliwości i niepokoje (a nie: "recepta na tabletki, dziękuję, do widzenia, następny pacjent proszę"). Czas przewidziany na wizytę jest wystarczający, nie ma nerwowej atmosfery i pośpiechu. U jednego z lekarzy musiałem się streścić w 8 minut, czyli wizyta sprowadzała sie do wystawienia recepty. Od doktora natomiast można ...
Opinia dodana przez: konrad

lekarz Krzysztof Bielicki

Ginekolog położnik, Ginekolog

Centrum Zdrowia Kobiety "CORFAMED" sp. z o.o.
Kluczborska 37
50-322 Wrocław

U p.dr Bielickiego jestem od 2005r raz w roku na badaniach kontrolnych. Pod jego czujnym okiem przeszłam fazę menopauzy bez sensacji i hormonów. Szkoda, że od tego roku już go nie ma w CORFAMEDZIE. Jest na bezterminowym urlopie. Przekazał mnie pod opiekę p.dr Ducze rownie miłej i sympatycznej jak on sam.
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Chirurg plastyczny
                                       dr n. med. Ireneusz Siewiera

dr n. med. Ireneusz Siewiera

Chirurg plastyczny

Ars Estetica – Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii
ul. Powstańców Śląskich 56a/2
53-333 Wrocław

Nie spodziewałam się, że zabieg korekty powiek przebiegnie tak bezproblemowo. Od konsultacji do zabiegu wszystko bardzo sprawnie. Sam zabieg również zaskakująco krótki i bezbolesny. Rekonwalescencja też do najgorszych nie należała. Stosunkowo niewielki obrzęk. W ciągu tygodnia widoczne ślady zabiegu zniknęły. Była widoczna jedynie delikatna blizna, która z czasem blednie. Ogólnie pozytywnie mnie to zaskoczyła dlatego żałuję że zdecydowałam się na zabieg tak późno. Mogłam już wcześniej cieszyć się efektami.
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Wiktor Jarosz

Mediconcept
Krzycka 94
Wrocław

Nie znam lepszego lekarza!. Pan doktor wzbudza zaufanie, jest rzetelny, kompetentny. W trakcie wizyty czuję, że to ja i moje problemy są najważniejsze. Doktor słucha, tłumaczy i radzi. Polecam niezdecydowanym.

lekarz Tadeusz Urban

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
ulica Poświęcka 8
51-128 Wrocław

Za mną pierwsza wizyta u doktora Urbana, i jestem - i wizytą, i doktorem - zachwycona. Pozwolił mi powiedzieć o wszystkim, co wydawało mi się ważne, sam pytał o istotne rzeczy, tłumaczył wszystko dokładnie, rozmawiał jak z człowiekiem, nie jak z pacjentem. Poświęcił mi dużo (co było dla mnie miłym zaskoczeniem) czasu i uwagi, był bardzo uprzejmy i serdeczny, wzbudza zaufanie. Polecam każdemu! Wiola W.