lekarz Lesław Strzałkowski

Prowadzi mnie od 1,5 roku i już go nie zamienię na żadnego innego. Nigdy nie spotkałam tak spokojnego, pogodnego lekarza i jednocześnie takiego profesjonalisty. Poświęca pacjentce tyle czasu ile jej potrzeba, wszystko spokojnie tłumaczy, radzi, słucha pacjentki. Wzbudza zaufanie natychmiast. Przesympatyczny. Niestety coraz bardziej znany i trzeba się sporo naczekać w kolejce do niego... taki efekt uboczny posiadania dobrego gina. :)

Mialam okazje byc na wizytach standardowych profilaktycznych u doktora w publicznej przychodni w gliwicach pare lat tamu ale takiego lekarza nie zapomina sie. Jest kompetentny, ma duza wiedze, wszystko tlumaczy, dokladnie bada i mowi co robi. Naprawde mozna powiedziec ze do kazdej pacjentki podchodzi indywidulanie i jest uprzejmy. Polecam.

najlepszy lekarz na jakiego trafiłam, cierpliwy spokojny i delikatny,poswiecajacy pacjentce tyle czasu ile potrzebuje. nigdy nie okazuje zniecierpliwienia.w razie problemow zawsze mozna do doktora zadzwonic.

Wspaniały człowiek doskonały fachowiec - udziela cerpliwie wyczerpujących informacji, w pełni fachowo zajmuje się pacjentką podczas ciąży - gorąco polecam!!!!

Pan Strzałkowski jest fantastycznym specjalistą, prowadzi moją ciążę w sposób bardzo kompetentny, bez najmniejszych zarzutów. Wykazuje się dużym zrozumieniem i cierpliwością. Życzliwy człowiek i doskonały lekarz. Polecam!!!

Świetny lekarz, "do rany przyłóż". Kompetentny, zna się na swojej pracy, delikatny

Fantastyczny lekarz. Ma dużo czasu dla pacjentki, wzbudza zaufanie i jest przesympatyczny.

Może będę się powtarzać, ale muszę . W moim życiu byłam juz u naprawde wielu ginekologów ale DOKTOR STRZAŁKOWSKI to poprostu skarb, cierpliwy, wyrozumiały, kompetentny i tak mogłabym cał dzień oceniać .... Poprostu polecam gorąco wszytskim kobietom - gwarantuje , że będą zadowolone .

Lekarz z powołania to co robi to robi to dokładnie tłumacząc wszystko, delikatny i wszystko jest wykonane kompleksowo. Godny polecenia wszystkim. Naprawdę warto. Gorąco polecam.

Godny polecenia wszystkim. Naprawdę warto. Gorąco polecam.

Byłam przez niego operowana, dzięki jego opiekuńczości i podejściu czułam się bezpiecznie. Mam do tego lekarza ogromne zaufanie.Duża fachowość i empatia.Smiało mogę powiedzieć, że może być wzorem dla innych młodych lekarzy