lekarz Leszek Cegielski

2,2
2,2
2,1
2,4

dzięki doktorowi Cegielskiemu mój synek Norbuś żyje ,wielkie dzięki panie doktorze ,polecam pana w 100% pozdrawiam i życzę samych pozytywnych komentarzy

Nie polecam spotkania z tym lekarzem tylko pobieżnie obejrzał przyczynę wizyty i odesłał mnie z małym dzieckiem do domu. Pomocy musiałam szukać w innym szpitalu.

Ten pan na pewno ma bardzo dobrą samooceną. Trudno mi ocenić jego kompetencje, ale sposób zachowania w relacjach pacjent-lekarz jest karygodny. Myślę, że od lekarza wymaga się czegoś więcej. Totalny brak kultury i poniżający ton to coś naturalnego. Myślę, że jeszcze wiele przed tym panem. Ale czy na pewno musimy być skazani na takich lekarzy ?

nie jest mily ale konkretny i bardzo dobry chirurg polecam

nie jest mily ale konkretny i bardzo dobry chirurg polecam

Lekarz pracuje za karę, jest nie miły, opryskliwy, traktuje dzieci i wszystkich pacjentów jakby zawracali mu głowę nie potrzebnie, brak kompetencji, współczuję każdemu ,kto miał lub będzie miał z nim kontakt na Pogotowiu na Traugutta we Wrocławiu. Nas zbył, a byłam z małym dzieckiem z uszkodzeniem karku; rtg zlecił piersiowe, ponieważ nie było złamania odesłał nas i kazał brać leki przeciwbólowe, przy nas pokłócił się z lekarzem pogotowia,które nas przywiozło.TAKICH LEKARZY POWINNO SIĘ ZWALNIAĆ BO BLOKUJE WAKAT DLA TYCH, KTÓRYCH MISJĄ JEST POMAGAĆ INNYM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!