lekarz Leszek Musiał

2,5
2,5
2,6
2,7

Miałam do czynienia z Panem Musiałem 2 razy. Pierwszy raz opiepszył mnie jak do niego przyszłam (spadłam z schodów i porządnie stłukłam kostkę). Mówił że ,po co wogóle do niego przyszłam. Przepisał leki , które były bardzo skuteczne i w ciągu paru dni mogłam się już normalnie poruszać! Sadzę, ze jednak potrzebna była ta wizyta by szybko wrócić do zdrowia! Drugi raz z moją 90 - letnią babcią, która zwichnęła obojczyk - traktował ją surowo, badał boleśnie i beznamietnie- katastrofa! Nie mam zaufania do niego i nie polecam !

Najgorszy lekarz na jakiego trafiłam po wypadku przez 3 TYG leczyl mnie altacetem a potem bez zdjecia ani jakichkolwiek badan zlecił artroskopie i usuniecie łekotki która oczywiscie mam do dzis i to zdrową poprostu zmieniłam lekarza

Po dwóch wizytach u innych ortopedów, którzy nie byli w stanie właściwie ocenić urazu kolana, trafiłam do Pana doktora. Po tygodniu od tej wizyty już miałam zabieg łatania łękotki. Dzisiaj mogę uprawiać wspinaczkę i jazdę na nartach. To jest naprawdę bardzo dobry lekarz.

Ta osoba która ma jakies uwagi niech sobie sama wyleczy rece i nogi to zobaczymy.Ludzie jakie wy macie problemy? Spróbujcie jeden dzień zastąpić Pana Doktora to zmienicie zdanie.Pozdrawiam.

Super lekarz!!!polecam z czystym sumieniem!!!oddany,uprzejmy nie rozumiem negatywnych ocen bo to naprawdę dobry lekarz.

ODNOSZĘ WRAŻENIE ŻE PAN DKTOR NUDZI SIĘ W PRACY-NIE MIAŁAM SZCZĘŚCIA TRAFIĆ MA JEGO DOBRY HUMOR .

Panie Doktorze,dzisiaj pierwszy raz spacerowałam bez kuli.Jestem szczęśliwa.Dziekuję z całego serca za operację kolana.Pozdrawiam.Pacjentka z Chorzowa Batorego.

super lekarz,wreszcie wszystko wiem i bardzo uprzejmy.Polecam.

super lekarz,wreszcie wszystko wiem i bardzo uprzejmy.Polecam.

Podziwiam tego lekarza,że potrafi przyjmować tylu pacjentów i ma na to siły,tylu prymitywów siedzi w poczekalni,że ja bym nie wytrzymał.Najwyższej klasy fachowiec,tylko On się na mojej chorobie poznał i skutecznie zaradził,a chodziłem po lekarzach ponad rok.

kochany Nasz Pan doktor,leczy całą naszą rodzinę,niezwykle oddany pacjentom,zawsze przepracowany,nie odmawia porady pacjentom mimo,że poczekalnia jest pełna.Niespotkałam nikogo kto by narzekał.