prof. dr hab. n. med. Leszek Paradowski

Gastrolog

Bardzo dobry lekarz i człowiek. Po przebytej chorobie wrzodowej miałam nadal boleści (podobne, jak był czynny wrzód , nie bolało tylko w nocy),chociaż kontrolna gastroskopia potwierdziła całkowite wyleczenie, lekarz który mnie leczył mówił, że to na tle nerwowym i mam nadal brać controloc i nie stresować się. Trafiłam do Pana dr Paradowskiego i od razu ulga, potwierdził, że na tle nerwowym i coś tam jeszcze, ale przepisał konkretne leki i od razu ulga. Całym sercem polecam Pana dr. Konkretny i wiedzący jak pomóc. Basia z Wrocławia.

Konkretny, ogromna wiedza, prawdziwy lekarz. Po pobycie w szpitalu na Koszarowej i szczegółowych tam badaniach oraz wypisie bez stwierdzonej diagnozy, po innych wizytach u różnych lekarzy TEN wreszcie LEKARZ postawił diagnozę, zalecił leczenie i wielkie dzięki MU za to!!!

Konkretny, ogromna wiedza, prawdziwy lekarz.

Mozna powiedziec ze ten lekarz uratowal mi zycie. Dostalam sie do nie go w bardzo zlym stanie zdrowia wszyscy inni lekarze sie poddali. Mam zapalenie jelita grubego. W tamtym okresie bylam juz po niemal roku bezskutecznego leczenia( moj organizm zle reagowal na leki ktore sa standardowo podawane przy tej chorobie, bylam po 9 transfuzjach!!! z hemoglobina ledwo 6.5). Moze doktor jest czasami malomowny i moze sie wydawac szorstki w obyciu ale wie co robi. Zastosowal niekonwencjonalne metody leczenia i wyszlam z choroby. Nie mialam nawrotu od 3 lat.

Uważam, że jest godny polecenia. Wizyta trwała 35 minut. Miałam odczucie, że zbyt krótko. Zabrakło czasu na wyjaśnienie wszystkich wątpliwości. Miałam jeszcze kilka pytań. Poza tym OK!

Bylem u tego lekarza 2 lata temu,przyjal mnie do kliniki zrobili mi wszystkie mozliwe badania dobrze zdiagnozowali.Od razu jak spojrzal na moje badania endoskopowe powiedzial ze to nie moze byc to i wyjasnil dlaczego,podejrzewal inna chorobe ktora potwierdzila sie w szpitalu. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Pan Paradowski nie szanuje pacjentów - nie wyobrażam sobie jak można wejść do gabinetu lekarskiego i zastać lekarza z papierosem w ręku. Nie słuchał mnie. Po serii badań jakie zlecił nadal nie wiedział co mi jest i w ramach dalszej diagnostyki zaproponował wycięcie wyrostka robaczkowego. Moja mama po lekach, które jej przepisał czuje się bardzo źle. Lekarz jest niemiły, a jego wiedza bardzo ograniczona. Na jego miejscu wstydziłabym się brać jakiekolwiek pieniądze za wizyte. Zdecydowanie odradzam tego lekarza!!!!!!!!!!

Bardzo dobry specjalista.Bylam u niego pare lat temu bo nikt inny nie mogl mi pomoc.Przeprowadzono u mnie dosyc skomplikowane badania ktore wykluczyly rozne choroby.Bardzo milo wspominam pana doktora,bardzo sympatyczny czlowiek i lekarz z zamilowania.

Kompetentny, sława gastrologii???????? Może trochę przereklamowany. Ale rzeczowy, konkretny. Rozwiał wątpliwości, nie podjął leczenia, bo nie było takiej potrzeby, ale w razie kolejnych dolegliwości mówił żeby się zgłosić. Mam mieszane uczucia, ale ogólnie chyba bardzo dobry lekarz, sądząc po ilości pacjentów. Nie wiem sama co sądzić? Jeszcze jedno pali papierosy, gdy przyjmuje pacjenta. Normalny człowiek. Moim zdaniem więcej plusów.