Leszek Sokalski

Kardiolog

2,5
2,7
2,5

Bezczelny cham,specjalistą jest dobry ale jeśli chodzi o podejście do ludzi to raczej czas się zbierać na emeryturę

Jeśli leczył trzy pokolenia to ile ma lat? i pracuje ? coś tu nie pasuje a na dodatek polityką się zajmuje sam powinien się leczyć...

Wspaniały starszy pan dobrze mu z oczu patrzy jeden z najlepszych specjalistów w powiecie ,nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na jego temat .jestem jego wierną pacjentką będę go broniła jak lwica!!!

Wspanialy czlowiek.Pomogl mi z wielkim zaangazowaniem,bezinteresownie w trudnej sprawie (choroba meza).Oby wiecej na swojej drodze spotykac takich lekarzy. Panie Doktorze Wielkie Dzieki!!!M.L.

Szorstki, arogancki. Może przemęczony? Mój ojciec został potraktowany fatalnie.

Szorstki, arogancki. Może przemęczony? Mój ojciec został potraktowany fatalnie.

Kompetentny, bardzo ludzki. Leczył trzy pokolenia moich bliskich, więc mogłam przez ponad 30 lat wyrobić sobie opinię o doktorze Sokalskim. Bardzo cenię Go jako lekarza i człowieka.

wspaniały gość drugiego takiego doktora ze świecą szukac

wspaniały gość drugiego takiego doktora ze świecą szukac

Też uważam ,że to świetny lekarz. Jedynym minusem jest to, że na Oddziale jest zbyt dużo pacjentów (ale to nie wina lekarza) a on jest tam w zasadzie jedynym takim specjalistą (Nie zgadzam się więc z zastrzeżeniami wczesniejszej pacjentki - moim zdaniem to brak zrozumienia sytuacji na oddziale). Pozostali lekarze na oddziale to już zdecydowanie niższy poziom. Dr Sokalski więc musi się spieszyć. Nie obniża to standardu leczenia. Ja moge powiedzieć że uratował życie mi i wielu innym.

Wizyta w atmosferze pośpiechu, z ogromnym nakładem arogancji ze strony doktora. Komentarze doktora wykraczały poza meritum sprawy- wyrazał negatywne opinie na temat innych lekarzy, szczegolnie kobiet, uzywając nieeleganckich epitetów. Wyraźnie zmiękł i zainteresował się moim stanem zdrowia, gdy zapytałam o mozliwosć leczenia w prywatnej praktyce doktora... Nie skorzystam nigdy wiecej, nie polecam...

Lekarz z powolania. Myslalem ze juz takich nie ma na szczecie znalazlem i to w placowce publicznej. Niezwykle doswiadczony i kompetentny. Do pracy podchodzi z ogromnym zaangazowaniem.