mgr Leszek Suligowski

Psycholog

Chodziłem do tego pana kilka miesięcy. Efekty terapii oceniam na bardzo słabe. L.Suligowski nie był w stanie zdiagnozować mnie poprawnie. Wymyślał co jakiś czas coraz to nowe terminy z zakresu psychoanalizy, a jak skończyły mu się już pomysły, to tylko słuchał i powtarzał to co ja mówiłem. Pod koniec naszych spotkań zaczął się wyśmiewać z moich cech osobowości, które są charakterystyczne dla mojego przypadku. Dodatkowo użył obraźliwych słów w stosunku do mnie, do czego też przyznał się na ostatniej sesji (po zwróceniu mu uwagi). Ten pan nie umie słuchać. Nie ...

pamiętał tego o czym mówiłem na poprzednich sesjach. Zdarzało się nawet, że jego wypowiedzi w obrębie dwóch sesji

były ze sobą zupełnie sprzeczne. Wmawiał mi, że sesje są potrzebne i trzeba chodzić, ale na konkretne pytania nie

był w stanie odpowiadać. Ten pan jest albo wypalony zawodowo (20-letni staż robi swoje) lub zwyczajnie brak mu

kompetencji. Samo to, że szuka pacjentów w Świdnicy, powinno dać do myślenia. Czy w tak wielkim mieście jak Wrocław

rzeczywiście nie ma już ludzi z problemami? Straciłem czas i pieniądze. Jeśli ktoś nie radzi sobie np. ze stresem w

pracy, to może do p.Suligowskiego iść śmiało, ale poważniejsze sprawy wykraczają już poza zakres jego możliwości.