dr Lilianna Keller-Szymczyk

2,1
2,1
2,5
1,9

Niestety również nie polecam! Nosiłam aparat ponad 4 lata! Po jego zdjęciu powinnam nosić jakiś inny wkładamy żeby zęby się nie przemiesciły, ale Pani doktor powiedziała że nie ma takiej potrzeby. Teraz po kilku latach moje zęby znowu są krzywe i w ogóle nie widać że kiedykolwiek był noszony aparat, aż wstyd się przyznać... Teraz myślę o ponownym założeniu, ale już o kogoś innego. Strata czasu i pieniędzy!!!

Gdybym teraz miała wybierać ortodontę to na pewno udałabym się do innego specjalisty. Kontakt tragiczny, więcej jej nie ma niż jest, kompletnie nie potrafi określić czasu leczenia, we wrześniu podaje, że jeszcze zostały mi jeszcze 2 wizyty do ściągnięcia aparatu tymczasem mamy prawie czerwiec, a końca leczenia nie widać. Mam wrażenie, że mimo iż chodzę już ponad 2 lata do pani doktor to ona nadal mnie nie kojarzy, co wizytę muszę sama tłumaczyć co jest nie tak i non stop wracamy do punktu wyjścia. To co uda się wyprostować, na kolejnej wizycie znowu przestawia, bo nie zagląda nawet do kartoteki, żeby sprawdzić co zrobiła ostatnio!!! Jedyny plus to dogodny system płatności, ale nic poza tym. Odradzam wszystkim, którzy się zastanawiają! Szkoda czasu, pieniędzy i nerwów!

Nie polecam Pani doktor kontakt z pacjentem zerowy nie odbiera, a ni nie odpisuje na wiadomości, wcześniej uprzedzając że na pewno odbierze. Nie informuje również jak długo potrwa jeszcze dane leczenie pacjent musi sam ciągle pytać. Bywa nie uprzejma. Gdybym miała wybierać jeszcze raz ortodontę NIGDY nie wybrałabym tej kobiety ! BARDZO NIE POLECAM ! .

Pani jest rzetelna i jest super fachowcem a do tego bardzo miła i sympatyczna. jest tylko jeden minus słaby kontakt z pacjentem. nie odbiera telefonu ani nie odpisuje na smsy. nie powiadamia pacjentów umówionych na wizyte, że w dany dzień gabibet będzie nieczynny. I zdaża się, że pacjenci przyjeżdzają i zastaną zamknięty gabinet z karteczką na drzwiach.

Lekarz idealny Pani doktor bardzo kompetentna i rzeczowa. Nie znam lepszej lekarki czułam się jak u dobrej cioci.

Lekarz idealny Pani doktor bardzo kompetentna i rzeczowa.
Nie znam lepszej lekarki czułam się jak u dobrej cioci.

Czy ktoś może mi coś powiedzieć na temat pani doktor? Szukam dobrego ortodonty.

Czy ktoś może mi coś powiedzieć na temat pani doktor? Szukam dobrego ortodonty.