Wspaniały lekarz co tu duzo muwic:) pani połozna tak samo :)

Wspaniały lekarz co tu duzo muwic:) pani połozna tak samo :)

Doskonały lekarz! Poleciła mi go koleżanka a teraz ja polecam innym pana Doktora. Bardzo miły, uprzejmy, delikatny. Przyjmie zawsze nawet o 22. Doskonale prowadził moją ciążę. Polecam wszystkim jak najbardziej :-)

Doskonale prowadził moją ciążę.
Polecam wszystkim jak najbardziej :-)

Bardzo miły i uprzejmy lekarz.Zawsze wykona wszystkie badania.

Bardzo miły i uprzejmy lekarz.Zawsze wykona wszystkie badania.

nie polecam nikomu tego nlekarza ponieważ jeszcze nie widziałem/łam jaki lekaż by wykonywał tyle badań usg w ciągu jednej wizyty pacjentki w ciąży a dodając wykonał o 3 badania za dużo i wzgledem mnie to mogło być przyczyną obumarcia płodu.

doskonały lekarz!!!znany ze swej fachowosci w calym zach-pom.jestsmy bardzo wdzieczni.

Nie polecam, u mojej mamy wykrył guza lecz stwierdził że to nic groźnego bez wykonania innych badań. Po roku podczas wizyty u innego lekarza i zrobieniu odpowiednich badań okazało się że jest to rak. Zdecydowanie odradzam. Podczas prowadzenia ciąży u bratowej w weekendy nie odbierał telefonów. Trzymają się go głupie żarty tj. przy odbieraniu wyniku z cytologii powiedział mi że mam raka szyjki macicy a potem dodał,że żartuje.

Zdecydowanie odradzam.
Podczas prowadzenia ciąży u bratowej w weekendy nie odbierał telefonów.

Ogólnie to wykrył mój problem, ale nie pomógł mi się go pozbyć. Miałam wrażenie, że chce mnie ciągle badać i kasować. Nie podobało mi się, że kombinuje.

Ogólnie to wykrył mój problem, ale nie pomógł mi się go pozbyć.

Wszystkie komentarze popieram. Prowadził moją ciąże i przy drugim dziecku też do niego pójdę. Miły, sympatyczny, aż chce się iść na wizytę. Jeżeli któraś dziewczyna jeszcze nie była na pierwszej wizycie, to szczerze polecam Pana doktora.

To mój pierwszy ginekolog, mimo,że w międzyczasie raz byłam u innego (zmuszona sytuacją), i tak wróciłam do p. Krawczyka. Polecam Go wszystkim znajomym koleżankom. Nigdy nie powie, że nie ma już wolnych terminów. Przyjmie Cię jeśli trzeba nawet b. późnym wieczorem. Prawie zawsze dostępny pod telefonem.

Lekarz godny polecenia,miły serdeczny i przedewszystkim kompetetny,

Lekarz godny polecenia,miły serdeczny i przedewszystkim kompetetny,