lekarz Lucyna Wentrys

LEZALEM NA JEJ ODZIALE 6 TYG.NA OBCHODZIE PORANNYM [JESLI JUZ SIE POJAWILA]TO COS TAM POMRUCZALA POD NOSEM I POSZLA.NIE PANUJE NAD ODZIALEM.PACJENCI MAJA TOTALNY LUZ.NAWET SIE NIE ZAINTERESOWALA NA KONIEC CZY CZUJE SIE LEPIEJ.TOTALNA PORAZKA.TO JAK ONA MOZE LECZYC DZIECI.NABURKANA WIELKA PANI

Celan diagnoza i dobre leczenie. Pani doktor może nie tyle jest nieuprzejma jak pisza inni tylko rzeczowo i stanowczo wyraża swoja opinię, może częściej powinna się uśmiechać inaczej byłaby odbierana.polecam

Bardzo dobry lekarz, nie powiedziałabym ze jest nieuprzejma raczej rzeczowa i stanowcza.

Zdecydowanie polecam, bardzo dyspozycyjna, przyjmuje nawet w weekendy,z czego niejednokrotnie skorzystaliśmy. Bardzo rzeczowa, konkretna, po wizycie nie mamy żadnych wątpliwości. Świetna rehabilitantka. A, że nie zawsze uśmiechnięta? Hm...może wystarczy samemu się uśmiechnąc? i sprawdzic reakcję? Moje dzieci są zadowolone, my również. Zapewniam, że w trakcie rozmowy jest bardzo sympatyczna i chętnie odpowiada na zadawane pytania.

super polecam tom Pania doktor uratowała moją córke

super polecam tom Pania doktor uratowała moją córke

Już pomijam fakt iż lekarz niesympatyczna ponieważ chodzi o skuteczność, prawda? Leczyła dziecko jakby to nazwać, metodą "zgaduj zgadula", nie mając pojęcia co mu jest. Nie polecam szkoda zdrowia, czasu i pieniędzy.

Jeszcze nie zdążyliśmy wejść do gabinetu, a pani doktor miała niezadowoloną minę, była bardzo nieuprzejma, potraktowała mnie z mężem bardzo lekceważąco. Może wizyty płatne wywołują uśmiech na twarzy pani doktor... tego nie wiem. Nie polecam!

Nie polecam!

Lekarz nieuprzejmy, nie spełniający oczekiwań, lubi męczyć dzieci. Nie polecam

Lekarz nieuprzejmy, nie spełniający oczekiwań, lubi męczyć dzieci.
Nie polecam

od 13 lat leczymy u pani doktor naszych 2 synow,pelny profesjonalizm,zaden lekarz nie pomogl naszym dzieciom i nam tak jak pani doktor Lucyna,zawsze i o kazdej porze sluzy porada,ma w pelni profesjonalne podejscie do dzieci,takich lekarzy ze swieca szukac!!!

Wspaniała, profesjonalista, prowadzi moje dziecko od urodzenia.

Wspaniała, profesjonalista, prowadzi moje dziecko od urodzenia.