lekarz Łukasz Curyło

Urolog

Nie umie wytłumaczyć pacjentowi celu zabiegu, czasem niestety lekarze uważają się za bardzo inteligentnych i oczytanych ludzi, a zachowują się wręcz bezmyślnie...przykro mowić ale trzeba mieć po prostu serce i odrobinę współczucia dla chorych ludzi,tego niestety doktorowi brakuje..

Fachowy, bardzo uprzejmy. Dopiero zaczynam leczenie - pierwsza wizyta bez zarzutu. Dostałam dokładne informacje dotyczące dalszego leczenia.

Fachowy, bardzo uprzejmy.
Dopiero zaczynam leczenie - pierwsza wizyta bez zarzutu.
Dostałam dokładne informacje dotyczące dalszego leczenia.

Wyszedłem z gabinetu tego lekarza z uczuciem, ze zostałem wliczony na stratę.

Wyszedłem z gabinetu tego lekarza z uczuciem, ze zostałem wliczony na stratę.

pRZEPROWADZIŁ U MNIE ZABIEG USUNIĘCIA DUZEGO GUZA PĘCHERZA MOCZOWEGO BEZBOLESNIE BEZ POWIKLAN MOJA WDZIĘCZNOSC BEDZIE TRWAC DO KONCA MOICH DNI DZIEKUJE PANIE DOKTORZE POLECAM JAK NAJBARDZIEJ

Polecam tego lekarza. Bardzo szybko zdiagnozował co mi dolega. Leczenie nie trwało długo. Odpowiedział na wszystkie pytania.Polecam P.S Buty miał czyste, do jamy ustnej nie zaglądałem!!!

P.S Buty miał czyste, do jamy ustnej nie zaglądałem!!!

ten pseudo lekarz nie ma pojęcia o chorobach-wiecej dowiesz sie na internecie,rozmowa szybka w biegu,rozkojarzony,moje problemy bagatelizował i nie dał sie wypowiedzieć,ma czas tylko dla tych z firm medycznych,brudne buty i zeby nie myte chyba

U doktora byłem na korekcie prącia. Miły, kompetentny. Zabieg wykonał bezboleśnie i bez powikłań. Zdecydowanie polecam!!!

zle niestety bardzo zle. moglo by byc lepiej

zle niestety bardzo zle. moglo by byc lepiej

Byłem u doktora z powodu krótkiego wędzidełka. Wyjaśnił na czym polega zabieg, jakie moga być powikłania. Zabieg wykonał, nic nie bolało. Wszystko zagojone!Śmiało moge polecić doktora.

Uprzejmy miły lekarz, rozmowny i udziela odpowiedzi na pytania! ale mam wątpliwości co do 100% jago fachowości, ponieważ lekarze powinni się wypytywać o inne przypadłości o których pacjent mógł ewentualnie zapomnieć w wyniku stresu! Zobaczymy efekty leczenia jak będą przebiegać! Duży plus dla tego lekarza za ostrzeżenia przed ewentualnymi objawami jakie mogą nastąpić! Choć po otrzymanym druku mam wątpliwości co do objawów ponieważ podałem częściowo inne, w tym momencie zacząłem się zastanawiać nad pójściem do innego lekarza z tej dziedziny!