dr n. med. Łukasz Madany

Neurochirurg

Bardzo dobry lekarz , uratował mi życie po pękniętym tętniaku w głowie . Jest miły i otwarty dla ludzi , nie wyróżnia pacjentów , zna się na swojej pracy , nie jeden lekarz może brać z niego przykład , takich lekarzy potrzebujemy .

dziękuje panu doktorowi za szybką pomoc pan doktor Łukasz jest bardzo dobrym specjalistom bardzo troskliwym wyrozumiały i dzięki niemu wiemy co mojej córce dolega u córki wykryto zespól wąskich komór wiec polecam bardzo jeśli byście mieli wybierać się do niego zdecydowanie polecam pozdrawiam:)

Dr Madany jest bardzo dobrym specjalista uratował moja mała córeczkę jesteśmy mu wdzięczni.

Wspaniały lekarz i człowiek. Wielka wiedza, kompetencje i jeszcze troska, pełna empatia. Nie życzę nikomu potrzeby korzystania z pomocy Pana Doktora, ale jeśli zajdzie potrzeba, to polecam właśnie tego specjalistę.

Bylam z corką na wizycie i bardzo sie rozczarowalam, powiedzial ze dziecko ma goza mozgu i kazal mi sie pospieszyc bo konczy prace. Wyszedl z gabinetu i zostawil mnie jak smiecia samą !!! Nigdy w życiu do Madanego !!!

Nigdy w życiu do Madanego !!!

Pan doktor asystował przy zabiegu mojej mamy, sympatyczny, świetny lekarz z prawdziwego powołania, doskonały fachowiec , a przede wszystkim wspaniały CZŁOWIEK!!! Spokojnie i cierpliwie odpowiada na zadawane pytania i co najważniejsze pociesza i dodaje otuche rodzinie chorego. Podziękowanie W imieniu naszej mamy i żony Zuzanny Pasternak Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania dla Dr. Łukasza Madany zabieg był (w dniu 26.11.2011), Za zaangażowanie fachowość i profesjonalizm. Rodzina Pasternak i Możejko

Podziękowanie W imieniu naszej mamy i żony Zuzanny Pasternak

Podziękowanie W imieniu naszego Ojca i Męża Sławomira Datkiewicz Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania dla Dr. Łukasza Madany za uratowanie życia naszemu ojcu i Mężowi (w dniu 04.06.2012), Za zaangażowanie fachowość i profesjonalizm. Rodzina Datkiewicz

Podziękowanie
W imieniu naszego Ojca i Męża
Sławomira Datkiewicz
Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania dla Dr. Łukasza Madany
Rodzina Datkiewicz

Pan doktor asystował przy zabiegu mojego męża,bardzo sympatyczny, wytłumaczył wszystko bardzo dokładnie. Całemu zespołowi neurochirurgów z ul. Jagiellońskiej oraz pielęgniarkom serdrcznie dziękuję.

Lekarz z prawdziwego powołania, nie trajtuje pacjenta jak zło konieczne, tylko jak kogoś wyjątkowego, do tego przeuroczy. Bardzo dobrze prowadzi moją córkę, która nie dość, że jest poważnie chora to jeszcze do tego niestety upośledzona umysłowo, on nie trsktuje jej jak kogoś kogo trzeba zbyć, lecz jak kogoś do kogo trzeba podejść z większym zaangażowaniem. Pozdrawiam Pana Łukasza- mama 22 letniej Karolinki.

Dr Łukasz Madany to najlepszy neurochirurg w Polsce. Posiada wielką wiedzę, jest bardzo uprzejmy w stosunku do pacjenta, takich lekarzy powinno być jak najwięcej. Baradzo polecam dr Madanego, pracuje w szpitalu na Unii Lubelskiej w Szczecinie. Prawdziwy lekarz z powołania, znający się na rzeczy. Pozdrawiam