dr n. med. Łukasz Paczesny

Konsultacje u tego lekarza to czysta przyjemność. Lekarz ten bez dwóch zdań może być wzorem dla innych. Kompetencje, kompleksowe podejście do problemu, tłumaczenie pacjentowi metody leczenia, odpowiedzi na wszelkie wątpliowści, zrozumienie pacjenta są u tego doktora, bez wątpienia, atutami na najwyższym poziomie. kp.

Poszedłem do dr Paczesnego do prywatnych gabinetów "Doktor". Lekarz ten może być wzorem dla innych. Uprzejmy, bardzo rzeczowy. Miałem styczność z wieloma ortopedami, a ten Wypadł wśród nich Najlepiej. Bardzo Polecam. Świetny specjalista oraz przemiła osoba.

Oby było więcej takich lekarzy. Dr bardzo wnikliwie przejrzał historię choroby przed podjęciem decyzji dotyczącej dalszego leczenia. Bardzo obrazowo opisał i przedstawił występujący u mnie problem zdrowotny - coxarthrosis

bardzo dobry specjalista poskładał mi kolano które według innego lekarza nie powinno być już sprawne , owszem mam tylko 85% sprawności ale chodzę samodzielnie

Lekarz z całą pewnością fachowy. Nie mam powodu, by twierdzić inaczej. Jednak organizacja pracy w ośrodku CITOMED, gdzie mnie skierował (do siebie nota bene), jest opłakana. Byłem zarejestrowany na 18.00 na ważny (dla mnie) zabieg. Po godzinie czekania w kolejce czekali jeszcze pacjenci zarejestrowani na 17.00. Sorry, ale ja właśnie po to płacę grube pieniądze za zabieg, żeby unikać takich sytuacji. Gdybym chciał posiedzieć sobie w kolejce, to skorzystałbym z publicznej tzw służby zdrowia. Tak się nie robi. Dziękuję, pójdę gdzie indziej.

Dziękuję, pójdę gdzie indziej.

Wszytko dobrze. Poświęcił dużo czasu. Widać, że wszystko było robione starannie.

Bardzo dobry lekarz, podczas pobytu w szpitalu, przyjdzie porozmawia, wyjaśni.

Bardzo dobry lekarz, podczas pobytu w szpitalu, przyjdzie porozmawia, wyjaśni.

jakby wszyscy lekarze byli tacy, jak dr Paczesny, to nasze życie byłoby piękne i chorować by się chciało :)

Jakiś czas temu miałam problemy z biodrem (pierwsze podejrzenie wyrostek) trafiłam do dr Paczesnego który pełnił właśnie dyżur w Szpitalu Dziecięcym, spędziłam w szpitalu wtedy z 6 godzin ale pan Doktor podszedł do wszystkiego z wielkim zaangażowaniem, mimo że było to ok godziny 24 zrobił najróżniejsze badani, i wtedy dowiedziałam się co jest przyczyną wszystkich moich problemów biodra. A kilka dni temu przez taką ślizgawicę która była niefortunnie stanęłam, coś zrobiło mi się z kolanem, trafiłam wieczorem do szpitala na Bielawy do chirurga, który dał mi skierowanie do ortopedy, gdzie ...

A kilka dni temu przez taką ślizgawicę która była niefortunnie stanęłam, coś zrobiło mi się z kolanem, trafiłam wieczorem do szpitala na Bielawy do chirurga, który dał mi skierowanie do ortopedy, gdzie oczywiście musiałam iść do poradni przy szpitalu, trafiłam tam na lekarza bardzo mało kompetentnego gdzie tylko dotknął mojego kolana i powiedział że albo rozejdzie się po kościach albo czeka mnie operacja. Umierałam z bólu, nie mogłam stanąć na tą nogę ani wyprostować kolana, poprosiłam lekarza rodzinnego o skierowanie do poradni ortopedycznej i trafiłam na Pana dr Paszczenego który oczywiście na początku przebadał moje kolano bardzo dobrze ale później tez zrobił USG powiedział mi co mi jest z tym kolanem, i tak zrobił że powrotem wszystko jest ok, no może nie do końca (ale mogę stanąć na nogę i wyprostować, fakt jeszcze boli ale to już nie ten ból co był) bo i tak czeka mnie artroskopia i mam nadzieję że trafie na stół do dr Paczesnego!

profesjonalizm i kultura a poza tym ZROZUMIENIE i WRAŻLIWOŚĆ...bardzo polecam

profesjonalizm i kultura a poza tym ZROZUMIENIE i WRAŻLIWOŚĆ...bardzo polecam