lekarz Łukasz Sołtysiak

Bardzo kompetentny lekarz, który poświęca pacjentowi uwagę, odpowiada na pytania, tłumaczy i udziela informacji na temat stanu zdrowia i wyników badań. Oby więcej takich lekarzy! Dziękuję:)

Jestem w trakcie leczenia i zobaczymy jakie będą skutki .Ale w relacjach lekarz - pacjent jest super.Nabierasz zaufania a to ważne. Polecam

Wspaniały lekarz i świetny specjalista!!!! Bardzo miły i uprzejmy, poświęca dla pacjenta tyle czasu ile trzeba. Naprawdę mało jest tak dobrych lekarzy jak dr Sołtysiak.

Lekarz jakich mało. Bardzo dobry specjalista, miły. Bardzo ładnie zajął się moim dzieckiem ze złamana ręką. Super lekarz. POLECAM.