lekarz Łukasz Szumerowicz

Bardzo kompetentny i taktowny lekarz. Wnikliwie podchodzi do problemów pacjenta.Cierpliwie traktuje nawet bardzo uciążliwe osoby. Godny polecenia !

Łukasz Szumerowicz to lekarz z powołania. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, jest dociekliwy w diagnozowaniu. Podczas pobytu naszej bliskiej w Szpitalu Cegielskiego zawsze miał czas na rzetelne i przystępne informowanie nas o stanie zdrowia pacjenta. Udzielał rzeczowych odpowiedzi na nasze pytania, to uważny i rzetelny specjalista. Dobrze wiedzieć, że są tacy lekarze! Dziękujemy za wszystko!