lekarz Maciej Adamus

Witam Zdecydowanie najlepszy stomatolog i chirurg w Zielonej Górze. Dr Adamus poza bardzo profesjonalnym podejściem do pacjenta, bardzo dokładnie wyjaśnił na czym będzie polegała ekstrakcja ósemki, wielokrotnie zapewniając, że zabieg nie będzie przez mnie odczuwalny. Faktycznie, sam zabiegł zupełnie bezbolesny. Zostałem dokładnie poinstruowany w jaki sposób mam postępować po zabiegu, czyli co i kiedy jeść, w razie bólu jaki lek wziąć - na szczęście nie było takiej potrzeby. Ponadto,lekarz prosił aby kolejnego dnia przyjść z bezpłatną !! wizytą kontrolną. Polecam

Po prostu świetny lekarz, będę się leczył tylko u niego. Gorąco polecam.

Po prostu świetny lekarz, będę się leczył tylko u niego. Gorąco polecam.

Leczyłam u tego pana zęba kanałowo (1 kanał). Profesjonalne podejście do leczenia profesjonalne. Lekarz wytłumaczył przyczyny powstania ubytku. Udzielał jasnych i wyczerpujących informacji. Kompetentny lekarz, gabinet jest bardzo dobrze wyposażony. Jestem zadowolona w 100% Polecam wszystkim, którym na słowo dentysta przechodzą ciarki po plecach :)