lekarz Maciej Chylak

1,2

Lekarz bardzo arogancki, nie polecam nikomu kontaktu z tym panem, nadmienia wylacznie, ze jest madrzejszy od pacjenta, kompletnie nie slucha co się do niego mowi.

Byłam u tego lekarza na poradzie telefonicznej i go nie polecam. Jest arogancki, zadufany w sobie i nie słucha pacjenta. Podważył opinie dwóch innych specjalistów, do których mam pełne zaufanie. Na końcu dał mi skierowania na zupełnie inne badania niż te, o które prosiłam.

Szkoda czasu kompletny brak zainteresowania pacjentem , chodzi o to by jak najszybciej zakończyć tele poradę i mieć wolne

Lekarz nie słucha pacjenta wyciąga wnioski bez konsultacji i poznania choroby pacjenta nie polecam, wymyślą swoje teorię co do choroby pacjenta, nigdy więcej nie umowie do niego wizyty i na pewno nie powinien być lekarzem

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza! Ten pan jest bardzo niemiły i arogancki. Lekarz powinien dbać o dobro pacjenta, o czym ten pan chyba zapomniał. Dla pana Macieja liczą się statystylki. Tekst "Pani mąż ma pozytywny wynik na covid, to Pani też musi mieć pozytywny. Tak musi być, musi się Pani z tym pogodzić", nie powinien zostać wypowiedziany przez lekarza. Omijajcie tego lekarza szerokim łukiem!!

Nie polecam korzystania z usług tego lekarza.Szanowałam placówkę w Medicover myslac ze pracują tam lekarze z powołania. Już od samego początku rozmowy bardzo niemiły i arogancki,zastraszał mnie ze odda do sadu, jak mu tylko cos nie odpowiadało w rozmowie. Nie słucha pacjenta idzie w zaparte na swoje Covid przez tele porade i nic innego nie moze dolegac,byłam potraktowana jak smiec za swoje pieniadze bo Pan doktor zapomniał ze kazdy pacjent opłaca duze pieniadze za pakiet usług medycznych,gdzie podjął prace. Jestem w szoku bo zawów lekarza do czegos zobowiązuje!!!

Jestem w szoku bo zawów lekarza do czegos zobowiązuje!!!

Nie polecam nikomu tej osoby jako lekarza. Kompletnie nie słucha co się do niego mówi, na katar przypisuje paracetamol i jako diagnozę wpisuje do karty ostre zapalenie gardła. pacjenta z katarem, który od 2 tygodni nie wychodził z domu kieruje na test przeciwko COVID i z automatu na kwarantannę. Odradzam!

Nie polecam korzystania z usług tego lekarza. Już od samego początku rozmowy bardzo niemiły i arogancki, nie potrafił sprecyzować nawet prostego pytania. Nie słucha co się do niego mówi i idzie w zaparte na swoje. Chciałem tylko skierowanie na morfologię z zalecenia Gastrologa który prowadzi moje leczenie z zewnętrznej placówki, a pan lekarz całkowicie chciał zmienić przebieg mojego leczenia zalecając mi przejmowanie dużo większej ilości leków, gdzie po konsultacji z moim gastrologiem dowiedziałem się że taka ilość leków w żaden sposób by mi nie pomogła tylko o wiele bardziej pogorszyła mój stan zdrowia. NIE POLECAM.

Lekarz bardzo arogancki, nie słucha co się do niego mówi a do kartoteki wpisuje coś innego niż w rzeczywistości. Zamówiłam teleporadę w Medicover bo mam katar i potrzebowałam recepty na sprawdzone już wcześniej krople do nosa. Lekarz mi od razu powiedział, że daje mi skierowanie na test na covid. Nie chciał rozmawiać, był niezłomny. I powiedział, że kropli mi nie wypisze skoro nie chcę testu. Skierowanie na test oczywiście po wizycie wypisał mimo mojego protestu. Do kartoteki wpisał, że mam ostre zapalenie nosa i gardła, chociaż mnie nawet gardło nie boli. Nic mi więcej nie jest. Skandaliczne zachowanie. Testu z powodu kataru nie będę robić, katar mam prawie całe życie z powodu skrzywionej przegrody nosowej.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza, potrzebowałem skierowanie do specjalisty gdzie było to wykazane w wynikach badań. Pan doktor stwierdził iż nie widzi takie potrzeby ponieważ leki może mi on sam wypisać na podstawie tych badań… jak się okazało przepisałam mi te same, które brałem na samym początku rozpoznania choroby gdzie specjalista kazał mi ich nie brać ponieważ potrzebuje silniejszych tabletek które się dobiera do wieku i masy ciała a to co przepisał mi on to są dla dzieci. Nie powiedział mi nic o wynikach badań, nie słuchał mnie jakie są objawy mojej choroby….