Maciej Drosd

Pod jego okiem można całkowicie odmienić wygląd swojego uśmiechu, zdecydowanie wszystkim polecam ja jestem bardzo zadowolony z efektu pracy.

Super lekarz, polecam jak będziecie chcieli odmienić swój uśmiech albo szukacie dobrego lekarza to tylko tu!

Świetny kontakt, indywidualne podejście, jak ktoś będzie chciał zadbać o wygląd uśmiechu to będzie można na niego liczyć

Implanty wykonane profesjonalnie, oczywiście wykończenie najważniejsze i tutaj estetyka zachowana na poziomie.

U mnie te marzenia o pięknym uśmiechu spełnił się po wizycie u Pana Macina. Indywidualnie ułożony plan metamorfozy uśmiechu i efekt faktycznie niesamowity. Oczywiście portfel mojego męża okazał się po tym lżejszy;) ale było warto ;)

Efekty metamorfozy wyjątkowe, zdecydowanie polecam jeśli ktoś chce odmienić wygląd uśmiechu. Jeśli jeszcze raz miałabym się zdecydować na wizytę to zrobiłabym to bez wahania.

Potwierdzam, doświadczenie Pana Macieja niesamowite i tym samym efekty jeśli chodzi o metamorfozę uśmiechu godne swojej ceny.

Jak cygan potrafi omamić i naciągnąć obiecując cuda na kiju! A że efekt calkiem inny niz obiecany??- przeczytajcie sobie najpierw tą gigantycznie dlugą zgode na leczenie którą podpisujecie- cokolwiek się stanie to byliscie uprzedzeni o mozliwosci niepowodzenia:)))) Bardzo nie polecam !

Jak cygan potrafi omamić i naciągnąć obiecując

Nie pij tej kawy u dentysty, bo zaraz zaproponuje ci wybielanie, a to też nie jest najtańsze.

Chodziłem z cała moja rodzina do momentu kiedy po paru próbach i tel olano mnie i mój problem spychajac komuś innemu a nie p.Maciejowi, wszystko szło fajnie i gładko do momentu zapłaty , potem nie ma dr, będzie moze, jutro,za dwa dni i takie inne.Wizyta na nowym miejscu Wrzosy utwierdziło mnie by zerwać kontakty i przerwać leczenie, mało tego ludzie których skierowalem do dr.M zaczęli opowiadać i skarżyć sie na implanty( wszyscy musieli poprawiać gdzie indziej to co zostało złe zrobione lub nie poprawione przez dr.M ) przykro było mi to słyszeć od znajomych ale sam odczulem na sobie pośpiech,i brak czasu doktora. To nie prowadzi do niczego dobrego, mam nadzieje ze warto pomyśleć doktorze nad swoim postepowaniem,mimo wszystko pozdrawiam.