dr n. med. Maciej Idzior

Zawsze można konsultacje zaciągnąć -to apropo negatywnych opinii.Ja żałuję,ze od razu do niego córki nie zaprowadzila .Teraz czeka nas wyciąg i gips.Od bioderek uważam go za najlepszego ze specjalistów.Przez 3msc żaden nie odpowiedział na moje pytania tylko robil usg i zbywal..

Polecam! Kompetentny, uprzejmy lekarz. Szybko zdiagnozował u mojej córki poważną wadę bioderek i już następnego dnia (nie za tydzień, miesiąc..) kazał przyjechać z szelkami Pawlika. Pokazał jak zakładać, wytłumaczył co i jak i naciskał żeby je nosić konsekwentnie. Dzięki temu córeczka po 3 miesiącach mogła przejść na szeroką pieluszkę a dzisiaj śladu po tym, że coś kiedyś było nie tak z bioderkami nie ma. Dziękujemy za fachową opiekę!

Polecam! Kompetentny, uprzejmy lekarz.
Dziękujemy za fachową opiekę!

wspaniały fachowiec. Nam pomógł. Nasze dziecko jest zdrowe i samodzielnie chodzi

kompetentny, zdecydowany, ma doskonały kontakt z pacjentem,

kompetentny, zdecydowany, ma doskonały kontakt z pacjentem,

Szanowni Państwomiałam do czynienia z Panem Doktorem dziś - po raz pierszy. Jestem w szoku. Byłam w ramach NFZ , a uzyskałam SUPER POMOC dla mojego syna. Dziękuję :)

wspaniały lekarz. operował mojej córce kolano. córka wróciła do sportu tak jak mówił i nigdy nie narzeka na nogi

Polecam z całego serca-leczy mojego synka 8 lat-dziecięce porażenie mózgowe,dzięki DOKTOROWI syn chodzi.

Powiem krótko naszemu dziecku pomógł:))

Powiem krótko naszemu dziecku pomógł:))

Polecam!!!!!! dr.Idzior-uprzejmy,kompetentny,znający się na tym,co robi,cierpliwy.Wiem,bo leczy mojego syna już 6 lat,syn ma dziecięce porażenie.Operowany przez doktora.Dzisiaj dzięki Doktorowi chodzi!!!! Wdzięczni rodzice Oskara!!

jak w ankiecie nie potraktowal objawu jako symptomu poważniejszej choroby

jak w ankiecie nie potraktowal objawu jako symptomu
poważniejszej choroby