lekarz Maciej Majos

Neurolog

Świetny lekarz, który w swojej pracy kieruje się przede wszystkim dobrem pacjenta. Ma dużą wiedzę i doświadczenie, traktuje pacjenta indywidualnie. Dokładnie i zrozumiale tłumaczy przyczyny dolegliwości i sposoby leczenia, poświęca pacjentowi dużo czasu podczas pierwszej wizyty. Bardzo punktualny i zdyscyplinowany, szanuje czas pacjenta. Uprzejmy i kulturalny człowiek. Bardzo dobry lekarz wykonujący swój zawód z pasją. Gorąco polecam.

Niemiły,nieuprzejmy,nieżyczliwy.Nie szanuje ludzi,żeby być lekarzem trzeba być przede wszystkim człowiekiem.Ten pan uważa się za nie wiadomo kogo.Oby jak najmniej takich "lekarzy"

W 2008r. miałam skierowanie na operację kręgosłupa, od której odwiódł mnie leraz Skórka z Lublina. Aktualnie kontynuuję leczenie u lekarza M.Majosa dzięki czemu funkcjonuję bezboleśnie. Na co dzień w pracy biurowej korzystam z "klękosiada". Halina K.

Na co dzień w pracy biurowej korzystam z "klękosiada". Halina K.