dr n. med. Maciej Micker

lekarz który dużo obiecuje a potem mało robi ,,jednak za pieniądze w kopercie zrobiłby wszystko . nie polecam tego lekarza mojego tatę tak zwodzić ze tata w końcu zmarł a on ciągle czerpał pieniądze bo pan doktor ciągle mówił nie ma miejsca w szpitalu operacja będzie w póżniejszym terminie.

W nawiązaniu do przedostatniej opinii, bankowo Pan doktor nie ma parcia na kasę, leczyłam się u niego dość długo i chyba mieliśmy do czynienia z inną osobą. Jest miły, kompetentny, fachowy i co najważniejsze skuteczny. Powodzenia w dalszej karierze !!!

Wspaniały i sympatyczny lekarz,Bardzo pomógł mi kiedy byłem pacjentem w szpitalu MSW, Kontakt z Panem dr. to przyjemność. Czar leczenia w MSW prysł, kiedy musiałem odbyć konsultacje na oddziale hematologii, ordynator to i....a. Wszystko na szczęście zakończyło się pomyślnie. Ukłody dla dr Mickera.

Typowo nastawiony na kase. Przy pierwszej wizycie sugeruje operacje za pieniadze. Zapisal mnie na liste oczekujacych na operacje. Po 2 latach czekania okazalo sie, ze ta lista jest juz zlikwidowana i ze mam isc do innego szpitala. Totalnie brak szacunku dla pacjenta i pazernosc. Odradzam. Nie wiem co ludzie wypisuja ze jest dobry i wspanialy. Chyba byli prywatnie i lekarz jak widzi kase to sie zmienia. Robi sobie liste, zeby odstraszyc ludzi na leczenie przez NFZ i zacheca ludzi na leczenie prywatnie.

najlepszy cudowny lekarz w swojej dziedzinie i czlowiek-ANTONINA GOLEBIEWSKA

najlepszy cudowny lekarz w swojej dziedzinie i czlowiek-ANTONINA GOLEBIEWSKA

Cudowny lekarz z powołania. Uprzejmy, ma podejście do pacjenta ! Godny polecenia, naprawdę!

tylko to ustalanie terminu operacji cos szwankuje

tylko to ustalanie terminu operacji cos szwankuje

Rewelacyjne podejście do pacjenta :-) Przepełniony pasją i zaanagażowaniem... Polecam !!!

Kompetentny, uprzejmy, miły, profesjonalista. Pasjonat sowojego zawodu!

Kompetentny, uprzejmy, miły, profesjonalista. Pasjonat sowojego zawodu!

świetny lekarz, wszystko dokładnie mi wytłumaczył,był uprzejmy i miły. bardzo kompetentny.