dr Maciej Prywiński

Neurochirurg

Mój tata uległ wypadkowi i uszkodził sobie kręgosłup. Mieliśmy to szczęście, że trafiliśmy na dr Prywińskiego. Fachowe podejście, pełen profesjonalizm, troska o pacjenta, oraz kultura osobista na wysokim poziomie, co w dzisiejszych czasach niestety jest rzadkością.

Nie ma skali,aby móc opisać Pana doktora Prywińskiego tak,jak na to zasługuje. Niesamowity lekarz i człowiek o wielkim sercu. Z wielkim profesjonalizmem podszedł do problemu, szeroko go tłumacząc i opisując możliwości leczenia. Operacja, której się podjął przyniosła natychmiastowy efekt,a opieka po zabiegu była bardzo troskliwa. Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana doktora wszystkim, którzy potrzebują fachowej pomocy. Nie znam innego tak życzliwego lekarza jak on, lekarza z powołania.Panie doktorze,jeszcze raz gorąco dziękuję! Wdzięczna pacjentka

Wdzięczna pacjentka

W życiu nie spotkałem podobnego lekarza, zanim do niego dotarłem natknąłem się na dwóch podobno świetnych neurochirurgów i zostałem oszukany, Pan dr. Maciej Prywiński podszedł bardzo profesjonalnie do zaistniałej syt. , bardzo szybko i co najważniejsze bardzo uczciwie. Wszystkim Polecam !!! jestem miesiąc po operacji dolegliwości zniknęły a Pan doktor w międzyczasie zadzwonił do mnie 3 razy pytając o stan zdrowia. Prawdziwy lekarz z powołaniem jeszcze raz wszystkim polecam.

Dziękuję,Panu doktorowi za szybką pomoc. Polecam wszystkim pacjentom!!!

Dziękuję,Panu doktorowi za szybką pomoc. Polecam wszystkim pacjentom!!!

Lekarz godny polecenia - z powołania a to rzadkość. Wyjaśnia przyczynę dolegliwości i możliwości jej leczenia. Wspólnie z chorym ustala zakres zabiegu. Szczerze polecam.

Nie chciał pieniędzy? proszę dodać, czy na prywatnej wizycie nie chciał? Jeśli na prywatnej, to jest za co chwalić. Jeśli w poradni, lub w szpitalu to chyba nie miał prawa chcieć.Totalną bzdurą jest poprzednia opinia. Raz byłem u tego lekarza i nie mogę go pochwalić. Facet z nadwagą nie jest dla niego interesującym przypadkiem.

Poprzednie opinie to jakieś bzdury. Nie dość że chciałam zapłacić to Pan doktor nie przyjął pieniędzy. Obrazowo przedstawił moją chorobę oraz przyczyny objawów - w oparciu o badanie MRI (którego szczegóły mi wytłumaczył i pokazał na komputerze). Jednocześnie szeroko omówił możliwości leczenia a także wymienił wszystkie możliwe powikłania. Co do zabiegu to nawet nie wiedziałam że byłam operowana. Małoinwazyjne dojście operacyjne, brak szwów skórnych, brak jakiegokolwiek bólu pooperacyjnego. Ktoś opisuje chyba inną osobę w tych niepochlebnych opiniach. Zaznaczam, że wcześniej zadawałam pytania w tym serwisie ale nikt nie potrafił odpowiedzieć na moje pytania a decyzję o zwróceniu się o pomoc do Pana doktora oparłam na wywiadzie od pracowników szpitala. jak to się mówi mam tam kilku znajomych.

taki zimny oschły pan doktor i tak nic nowego o stanie mojego zdrowia nie powiedzial i uważam że opinie na nie polecam na 100 procent beznadzieja

nie polecam na 100 procent beznadzieja

Nie polecam tego ana doktora. Fachowość taka sobie.Brak kultury w podejściu do pacjenta. A niestety jest o bardzo specyficzna specjalizacja,w której pacjent nie powinien byćć traktowany binstrumentalnie.

Nie polecam tego ana doktora.
Fachowość taka sobie.Brak kultury w podejściu do pacjenta.
A niestety jest o bardzo specyficzna specjalizacja,w której
pacjent nie powinien byćć traktowany binstrumentalnie.

Lekarz zarozumiały. Brak kultury osobistej. Zdecydowanie nie polecam. Poprzednie opinie to chyba jakaś pomyłka albo dr Prywiński wystawił sam te pozytywy.