Maciej Róg-Malinowski

Radiolog

Rewelacyjny lekarz, nie trzeba podczas badania o wszystko wypytywać tylko lekarz sam tłumaczy - polecam z całego serca. Bardzo miły i konkretny.

Poszłam do pana doktora po przeczytaniu pozytywnych komentarzy na forach i się nie zawiodłam! jest faktycznie bardzo sympatyczny, sprawia bardzo pozytywne wrażenie, na pewno jeszcze kiedyś go odwiedzę, polecam !!

Z uwagą podchodzi do problemów pacjenta i wyjaśnia każde zagadnienie nie pozostawiając wątpliwości. Chętnie słucha i rozmawia z pacjentem.

Pan Dr Róg-Malinowski to człowiek, który z całą pewnością kieruje się zasadą nie szkodzić, a przede wszystkim dbać o pacjentów. Polecam, bo to przemiły człowiek! U pana doktora wiem, że mam wszystko pod kontrolą. Polecam!

Kultura, kompetencja, szacunek do pacjenta. Tacy lekarze mają szansę w dzisiejszych czasach zdobywać pacjentów. A ja myślałam, że można ich spotkać tylko w Leśnej Górze :)))) !!!!....

To fantastyczny, kompetentny lekarz. Bardzo dobrze traktuje pacjentów, miły sympatyczny, każdego traktuje indywidualnie.

Fachowiec wysokiej klasy, posiada ogromną wiedzę a co najważniejsze potrafi ją wykorzystać w praktyce. Miałem duże szczęście, że trafiłem na tego radiologa.

Cieszę się, że trafiłam do takiego świetnego specjalisty. Już na pierwszej wizycie dowiedziałam się co mi jest i co ma z tym robić. Pan Doktor wykonując usg nie szczędzi przy tym uprzejmości i serdeczności. Można tylko dziękować Panu Doktorowi za wspaniałą i fachową opiekę medyczną.

Trafiłam do Pana Doktora z polecenia i nie zawiodłam się. To fantastyczny fachowiec, lekarz z powołania. Robił mi usg w Medixie na ul. Grabiszyńskiej 37 we Wrocławiu. Nikt nie jest cudotwórcą ale Doktor wie, co robi. Wdzięczna pacjentka.

Świetny lekarz z dużą wiedzą. Miałem szczęście, że trafiłem na Pana Doktora. Jako jedyny dobrze zdiagnozował co mi jest, a najważniejsze, że pomógł. Dziękuję-Marek