lek. med. Maciej Turek

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

W 2017 roku ukończyłem specjalizację z ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Obecnie pracuję na Oddziale Ortopedii i Ortopedii Dziecięcej Szpitala Pro- Familia w Rzeszowie, Oddziale Chirurgii i Ortopedii SP ZOZ w Ustrzykach Dolnych. Specjalizuję się w rekonstrukcyjnej ortopedii sportowej, chirurgii artroskopowej (barku, stawu kolanowego i skokowego), chirurgii ręki i chirurgii stopy. W gabinecie oferuję Państwu kompleksową diagnostykę i leczenie schorzeń narządu ruchu wspartą badaniem fiz...

Lekarz z powołania świetny specjalista 😉 polecam każdemu profesjonalista pod każdym względem 😉podczas wizyty dokładnie wytłumaczy w czym rzecz i zaopiekuje się pacjentem w stu procentach polecam

Bardzo uprzejmy, kulturalny i miły . Trafiłem do doktora z zerwanym mięśniem. Pan doktor zbadał mnie bardzo dokładnie, wszystko dokładnie wytłumaczył, poinformował o sposobach leczenia, spodziewanych efektach jak i o możliwych komplikacjach. Jestem bardzo zadowolony. Wszystkim polecam.

Doktor Turek wykonał mi operację kolana. Jest to niespotykanie miły uprzejmym człowiek. Jego wiedza jest przeogromna. Wszytko dokładnie wytłumaczył i przygotował mnie do operacji . Szczerze polecam nigdy w życiu nie natknąłem się na tak kompetentną osobę jak doktor Turek. Operacja oczywiście się udała. Doktor ogromnie dba o pacjentów nie tylko przed a także po zabiegu.

Rewelacyjny lekarz. Profesjonalizm i wysoka kultura osobista. Pomimo długich kolejek na korytarzu, doktor przyjmuje bardzo sprawnie. Polecam każdemu!!!

Witam miałam też okazję być u dr Macieja na wizycie jest naprawdę bardzo miły i sympatyczny wszystko dobrze wytłumaczy naprawdę jest godny polecenia

Lekarz z powołania, kompetentny i kulturalny. Skoncentrowany na pacjencie i skuteczny. Wizyta u doktora to naprawdę przyjemność. Każdemu potrzebującemu polecam.

Bardzo uprzejmy,kompetentny,godny polcenia, miłe podejście do pacjenta,dobrze tłumaczy objawy chorobowe i sposób leczenia

witam miałam przyjemność być na wizycie u dr.Macieja i stwierdzam iż lekarz kompetentny wytłumaczy od podstaw co do czego odpowiada nawet na banalne pytania cierpliwy godny polecenia

witam
wytłumaczy od podstaw co do czego odpowiada nawet na banalne pytania cierpliwy
godny polecenia