lekarz Maciej Tyczyński

Ginekolog, Ginekolog położnik

Nie poznałam jeszcze lepszego lekarza. W czasie ciąży musiałam zmienic lekarza prowadzacego i nie załuje, że trafiłam do dr Tyczyńskiego. Bardzo sympatyczny, weoły, kompetentny Pan. Gorąco polecam.

Ja bylam u Pana doktora pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona. Kompetentny lekarz, a przy tym zyciowy mezczyzna rozumiejacy ludzkie watpliwosci i znajacy zycie. Duze poczucie humoru w prowadzonej romowie zdecydowanie pomaga rozladowac stres. Moje ogolne wrazenie bardzo dobre!

super ginekolog ! prowadzi moja pierwsza ciaze w trakcie ciazy zmienialam ginekologow 2 razy .Dzieki panu Maciejowi nie doszlo do przedwczesnego porodu przepisal odpowiednie leki i nic juz nie boli (inny ginekolog twierdzil ze wszystko jest dobrze mimo tego ze w 7 miesiacu nie moglam chodzic ) . naprawde polecam ja chodze publicznie na floriana . Nigdy nie czekam dlugo na wizyte . NAPRAWDE POLECAM

SUPER LEKARZ,DZIĘKI NIEMU MÓJ SYN ZA PARĘ DNI SKOŃCZY 6 LAT:)DBA O PACJENTKĘ,WSZYSTKO DOBRZE TŁUMACZY,POŚWIĘCA ODPOWIEDNIĄ ILOŚĆ CZASU:)POLECAM,A DODATKOWO SUPER PIELĘGNIARKA P.GABRYSIA:)

Ani na tak ani na nie :| Wszystko zależy od problemu z jakim przychodzicie... Jeśli jesteście zdrowe i ciąża przebiega bez problemów to jak najbardziej na tak ale jeśli się coś dzieje - to radze się zastanowić

wszystko na 5. tak było w poradni dopóki nie otworzył własnej praktyki. leczę się u niego ponad 10 lat i niestety widzę ,że to już nie ten lekarz co kiedyś. niestety potwierdziła się moja opinia na ten temat gdy przeczytałam opinie.przykre

W pierwszych kontaktach wydaje sie sympatyczny, zabawny tym samym chce zminimalizować stres. Wydawał mi sie bardzo sympatyczny, kompetentny. Do czasu jak pojawiły sie problemy, pan dr jest dobry tylko do przepisywania recept, choc i to budzi moje watpliwosci dostawałam lek antykoncepcyjny ktory jak sie po czasie dopiero okazalo w szpitalu nie powinnam stosowac gdyz moze spowodowac u mnie nieplodnosc. Na wizytach w gabinecie jest mily a w szpitalu udaje ze człowieka nie zna... gdy sa watpliwosci i chce człowiek chce uzyskac szerszej informacji na ten temat to zbywa czlowieka albo ...

Na wizytach w gabinecie jest mily a w szpitalu udaje ze człowieka nie zna...
gdy sa watpliwosci i chce człowiek chce uzyskac szerszej informacji na ten temat to zbywa czlowieka albo rzuca nieprzyjemna "docinke"
Ogolnie nie polecam

dr.Tyczyński to naprawdę super lekarz,jestem już po laparoskopii leczę się pół roku u pana doktora nie żałuję::::)

zostalam potraktowana jak smiec podczas wizyty z nfz. Pan doktor stwierdzil ze nie wiele mi pomoze i mam przyjsc prywatnie :) wszystko jasne. Nigdy wiecej do niego nie wroce nawet jak bym miala placic i odbyc mila wizyte!

Polecam, świetny fachowiec, lekarz z powołania. Uchwytny 24h/dobę. Gabinet super, Pani Gabrysia-położna rejestrująca bardzo miła. Dr Tyczyński tak potrafi odwrócić uwagę, że zapomina się o stresie badania ginekologicznego, a oglądajac dzidziusia na USG zawsze może kotoś towarzyszyć. Gratis zdjęcia maleństwa :)