lekarz Maciej Walkowiak

2,7
2,6
2,7
2,5

Nieuprzejmy gbur, który nie powinien pracować z pacjentami. Może potrafi szlifować soczewki albo wykonywać inną pracę - najlepiej fizyczną. Stanowczo odradzam wizytę u tego jegomościa !!!

Naprawdę polecam doktora Macieja. To że potrafi pożartować to mogą mu tylko pozazdrościć inni lekarze ;)

Marnota potrafi duzo mówić nie sznuje pacjeta zjadł wszystkie rozumy nie polecam

Najlepszy z najlepszych. Konkretny, nie da się omamić prośbami typu "chcę mieć zerówki, niech pan przepisze", dlatego wielu go nie lubi. Nie naciąga na operacje laserowe młodych dziewczyn (bierze pod uwagę możliwość ciąży). Miły, lubi pożartować.

Ten lekarz jest mało kompetentny w swoim fachu ...

Ten lekarz jest mało kompetentny w swoim fachu ...