lek. med. Magda Piechowicz

Gorąco polecam Panią doktor każdej kobiecie, która szuka wysokiej jakości opieki ginekologicznej! Wizyta bardzo udana. Lekarka dokładna, delikatna, zaproponowała mi konkretne możliwości leczenia i wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie moje pytania.

U Pani doktor byłam ostatnio na cytologii w SCM clinic. Moje wrażenia są bardzo pozytywne. Lekarka jest sympatyczna, delikatna i dba o komfort pacjenta. Chętnie i merytorycznie odpowiada na wszystkie pytania. Cieszę się, że do niej trafiłam i polecam.

Pani doktor prowadziła moją ciążę w SCM clinic i jestem z niej bardzo zadowolona. Każda wizyta odbyła się w miłej, przyjaznej atmosferze. To była moja pierwsza ciąża, więc miałam mnóstwo pytań, a Pani doktor wszystkie wątpliwości szczegółowo tłumaczyła. Z nią czułam się bezpiecznie i tak było, urodziłam zdrową córkę. Po ciąży również do niej chodzę i tak pozostanie.

Do Pani doktor chodzę od paru miesięcy do SCM clinic. Trafiłam do niej z polecenia i osobiście przekonałam się, że to bardzo dobry specjalista. Badania przeprowadza delikatnie i dba o komfort pacjenta. Dokładnie analizuje wyniki badań i omawia postępy oraz dalsze leczenie. Dobrane przez Panią doktor leczenie w moim przypadku skutkuje, dlatego wystawiam 5 gwiazdek.