mgr Magdalena Boniuk

Psycholog, Seksuolog

Trafiłam do Magdy Boniuk z nerwicą natręctw. To był nawrót choroby, po leczeniu farmakologicznym. Tym razem nie chciałam już brać leków i koleżanka mi poleciła mi właśnie Magdę. W zasadzie pierwsze rezultaty były dużo szybciej niż się spodziewałam. Oczywiście nie wszystko szło gładko, ale miałam jednak wrażenie, że cały czas do przodu. To co dostałam od Magdy, oprócz profesjonalnych wskazówek ze spotkania na spotkanie jak sobie radzić, to przede wszystkim bardzo duże zrozumienie i ciepło. Z Magdą rozmawiałam jak z przyjaciółką, koleżanką od lat, która nie dość, że rozumie problem, ...

W zasadzie pierwsze rezultaty były dużo szybciej niż się spodziewałam. Oczywiście nie wszystko szło gładko, ale miałam jednak wrażenie, że cały czas do przodu. To co dostałam od Magdy, oprócz profesjonalnych wskazówek ze spotkania na spotkanie jak sobie radzić, to przede wszystkim bardzo duże zrozumienie i ciepło. Z Magdą rozmawiałam jak z przyjaciółką, koleżanką od lat, która nie dość, że rozumie problem, to jeszcze wie jak jemu zaradzić. Ze spotkania zawsze wychodziłam zadowolona i wzmocniona.

Terapię oceniam pozytywnie. Magda pomogła mi uporządkować moje relacje w rodzinie. Pokazała metody jak radzić sobie w sytuacjach trudnych i stresujących. Podpowiedziała też kilka rozwiązań dotyczących problemów z dzieckiem. Magda jest rzeczowa, konkretna, zaraża uśmiechem i pozytywną energią. Uważam, że jest dobrym specjalistą. Na terapię należy przyjść z konkretnymi problemami i sytuacjami, które chcemy rozwiązać. Aby terapia była skuteczna potrzeba dużo wysiłku i pracy własnej pacjenta. Magda podpowiada, wskazuje kierunek, ale to pacjent decyduje co z tym problemem zrobi. Bardzo polecam!

Jestem bardzo zadowolona z Magdy pomocy. Kilka miesięcy terapi spowodowało, że odnalazłam siebie. Wiem czego chcę i dzięki temu zaczęłam budować swoje życie rodzinne,na którym zawsze mi zależało. Mam siłę i energię na stawianie czoła przeciwnością losu, których nota bene jest coraz mniej:)

Magda jest bardzo dobrym specjalistą. W swojej pracy jest bardzo oddana i pomocna. Po terapii u Magdy jestm zupełnie inną osobą. Mam siłę i jestem pewna siebie. Polecam, to na prawdę bardzo dobry psycholog:)

Bardzo się cieszę, że wreszcie trafiłam do pożądnego specjalisty. Zmiany są widoczne natychmiast. Po pierwszym spotkaniu od razu wiele się zmieniło w moim życiu. Polecam, to bardzo dobry psycholog.

Byłam u wielu psychologów, ale Magda jest taką osobą, po której dalej nie warto szukać... Ma duże doswiadczenie i wiedzę, co widać na każdym kroku. Czuję się zrozumiana, a techniki których się uczę na sesjach bardzo mi pomagają. Mam wrażenie, że na reszcie biorę los w swoje ręce:)

To wyjatkowa osoba, empatyczna, dobra i madra.

To wyjatkowa osoba, empatyczna, dobra i madra.

Jestem bardzo zadowolona. Miałam ogromny problem z przebywaniem w większej grupie ludzi. Po kilku miesiącach terapii na reszcie mogę normalnie funkcjonować.