lekarz Magdalena Chudzian

Poprzednie dwie opinie pochodzą od rodziny pacjenta onkologicznego, to są Jego odczucia po wizytach w przychodni. Generalnie nie polecamy, szukajcie kogoś innego.

Dużo do życzenia ma tłumaczenie choroby. Wielkie zero empatii i to przy leczeniu pacjenta onkologicznego. Naprawdę nie polecam. Szukajcie innego urologa.NIE POLECAM!!!!! Kompleksowość podejścia , ocena wcześniej to była pomyłka po prostu jest też blisko zeru.

Wspaniały Człowiek. Bardzo dobry Lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Ciepła i elokwentna. Wzbudza zaufanie. Czujesz się przy Niej bezpiecznie.

Zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Uprzejma, profesjonalna, ma czas dla pacjenta. Bardzo dobry lekarz. Dodam, że trafiłem na nią w państwowej służbie zdrowia (szpital w Rzeszowie) bez żadnych wcześniejszych prywatnych wizyt itp..

Polecam wszystkim tą specjalistkę. Bez łaski, bez problemu potrafi porozumieć się z pacjentem. Bardzo dokładnie bada i szuka profesjonalnych rozwiązań dla pacjenta.... Najlepiej przekonać się samemu. Jedyny konkretny urolog w Rzeszowie.. polecam..