lekarz Magdalena Kłyszewska

Wspaniały lekarz budzący zaufanie, z dużą wiedzą ale i pokorą moja córeczka Ja uwielbia a przy tym można na Niej polegać zawsze w kontakcie

Wspaniała pediatra!!! Czy ktoś wie, gdzie teraz przyjmuje pani Doktor???? Niestety na Chełmskiej już jej nie ma :-(

Super lekarz, idealny pediatra. wszystko tłumaczy. Ma dobra podejście do rodziców i dzieci. Miałam wielkie szczęście ze trafiłam właśnie na ta lekarz jak się urodził mój synek, niestety już nie pracuje w przychodni do której należy mój synek i strasznie nad tym ubolewam ;(

Bardzo mądra, konkretna i przesympatyczna lekarka. Ma cudowne podejście do małych pacjentów i zestresowanych rodziców ;)

PANI DOKTOR JEST RZETELNA, EMPATYCZNA, BARDZO UPRZEJMA, POGODNA.WSPANIAŁA LEKARKA. BRAKUJE SŁÓW BY OPISAĆ JEJ ZAANGAŻOWANIE W PRACĘ.

Przed poznaniem dr Magdy nie przypuszczałam, że tacy lekarze w ogóle w Polsce istnieją. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do diagnozy wysyła do specjalistów lub sama z nimi się konsultuje. Unika antybiotyków. Pacjenci nie są dla niej anonimowi. Przychodzenie na wizytę staje się wręcz przyjemnością a nie złem koniecznym. Moje dzieciaki ją uwielbiały. Szkoda, że już nie pracuje w Dantexmed'zie.

Po prostu super pediatra. Zaangażowanie, uczciwość, profesjonalizm, podejście do dzieci godne najwyższego uznania.

Pani doktor jest naprawdę świetnym pediatra. Obecnie pracuje w przychodni na chełmskiej.Moje dzieci ja uwielbiają ja tez z Pani doktor jestem bardzo zadowolona, nie faszeruje antybiotykami,zawsze doradzi.

Takiego lekarza ze świecą szukać ! Rzetelna , nie przepisuje antybiotyku na byle katarek, podpowiada jakie kupić tanie leki, jedyny lekarz z którego byłam zadowolona w 100%. Niestety nie przyjmuje już w przychodni na szczęśliwickiej, czy ktoś wie gdzie obecnie pracuje ?

Lekarz z powołania, super diagnosta. Nie nadużywa antybiotyków. Zawsze obeznana z nowinkami. Polegamy na jej zdaniu i opinii od 5 lat i nigdy się nie pomylila.