dr n. med. Magdalena Łapienis

Laryngolog

Jestem po operacji zatok i prostowania przegrody nosowej. O Pani Doktor mogę napisać, że jest połączeniem w jednej osobie uprzejmości, kompetencji, zaufania i urody. Zdecydowanie poświęca pancjentowi dużo czasu i interesuje się aby wszystko było ok. Moje pozytywne wrażenie było tym większe, że wcześniej w ogóle nie znałem Pani Doktor. Wielki szacunek dla jej pracy!!! Damian

Damian

Jestem po operacji na przegrodę i zatoki u tej pani doktor i nie mógłbym wystawić niższej oceny niż 5. Pełen profesjonalizm, super opieka i pełne wyjaśnienie przeprowadzonego zabiegu z uwzględnieniem, powikłań oraz dalszej profilaktyki.

Miła , sympatyczna , kompetentna , super podejście do pacjentów ,no i jeszcze jest ładna

Bardzo dobry lekarz polecam,robiłem u pani doktor zatoki oraz przegrodę nie miałem najmniejszych zastrzeżeń.

Nie wiem co jeszcze można napisać o Pani Łapienis. . .może po prostu powiem jak było, interesowała się stanem zdrowia pacjentów z każdym zamieniła kilka zdań przy czym wzbudzała zaufanie, wytłumaczyła metody leczenia i ewentualne powikłania. Do tego była niezwykle uprzejma. Byłem jednym z jej pacjentów i jestem z tego powodu bardzo zadowolony.

Fachowa i kompetentna.Pełen profesjonalizm!

Fachowa i kompetentna.Pełen profesjonalizm!

W szpitalu miałem do czynienia z pięcioma lekarzami, z których najwyżej (na 5) oceniam dr Łapienis. Zdecydowanie polecam. Pozostałych czworo na poziomie od 1 do 2 - niestety.

Nigdy nie wzięła ode mnie grosza, najwspanialszy lekarz, jakiego poznałam kiedykolwiek. PLECAM

zdecydowanie nie polecam, zwykły niekompetentny naciągacz. Wymyśla choroby z kosmosu, podczas gdy żaden z wymienionych objawów mi nie dolega i zdecydowanie nie jestem chora na to co ta Pani zdiagnozowała, a cała jej diagnoza opierała się na zaczerwienionym gardle! Ignoruje wyniki badań. Straszy pacjenta powikłaniami w razie nie leczenia jej wymyślonej choroby. Ewidentnie ma to na celu wbicie pacjenta w koszty kolejnych wizyt. Odradzam!

Odradzam!

Lekarka bardzo kompetentna, uprzejma, wyczerpująco tłumaczy metodę leczenia. Polecam!