dr n. med. Magdalena Lassota-Falczewskadr n. med. Magdalena Lassota-Falczewska - zdjęcie profilowe

dr n. med. Magdalena Lassota-Falczewska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Dr n. med Magdalena Lassota-Falczewska jest lekarzem z kilkunastoletnim stażem, specjalistą z zakresu dermatologii i wenerologii oraz lekarzem medycyny estetycznej. Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Łodzi. Przez wiele lat była związana z Kliniką Dermatologii WAM w Łodzi (obecnie Klinika Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi).

Miałam wielkie gule na twarzy,taki trąd,że wstydziłam się wyjść z domu.Od lat leczyłam się u dermatologów.Ciągle dostawałam antybiotyki,w sumie parę ładnych lat.Pytałam:czy jest coś innego?bo brzuch mnie już od tego bolał.Ktoś kiedyś powiedział o innym leczeniu,ale,że nie może mi tego zlecić,że jeszcze nie czas.TRAFIŁAM DO PANI DOKTOR !!!!! I DZISIAJ JESTEM JUŻ INNYM CZŁOWIEKIEM!!!!!! Mam piękną twarz,wychodzę z domu i nie wstydzę się.Teraz po kuracji czekam kilka miesięcy na zabiegi wygładzające.Nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa.BARDZO !!!! Pani Doktor poświęciła mi tyle czasu jak nikt nigdy. BARDZO,BARDZO POLECAM I BARDZO DZIĘKUJĘ!!!!

polecam w 100%, gdyby przynajmniej połowa lekarzy w Polsce byłą taka mięlibyśmy najlepszą służbe zdrowia w UE. Pani Doktor oprócz ogromnej wiedzy, w znakomity wsposób wykonuje zabiegi. To czego kilku wczesniej lekarzy nie potrafiło zdiagnozowac Pani Doktor zrobiłą bez poroblemu. A do tego super podejście. Bardzo duże dziękuje :)

Profesjonalne podejście do pacjenta,bardzo dokładny wywiad,rzeczowo i bardzo zrozumiale wyjaśniona istota choroby.Do tej pory byłam leczona gdzie indziej na chybił trafił,tylko sterydy i sterydy.Cieszę się,że trafiłam do Pani Doktor,bo widzę,że są jeszcze lekarze którzy przejmują się losem pacjenta,poświęcają mu czas.W 100% polecam!!!!A jeszcze dodam,że wcale Pani Doktor nie musiała,ale chciała i pomogła mi w zupełnie innej medycznej sprawie tyczącej sie mojego dziecka.Bardzo jestem wdzięczna.

Witam, pierwszy raz spotkałam się z lekarzem którego mogę naprawę polecić. Zabieg był przeprowadzony perfekcyjnie, wytłumaczony rodzaj zabiegu i jak mam postępować po nim. Piszę ponieważ pierwszy raz spotkałam się z tak ciepłym i zarazem profesjonalnym podejściem lekarza do pacjenta.

Witam, z reguły nie udzielam się na takich stronach jednak tym razem muszę zrobić wyjątek. Pani dr Lassota jest najlepszym dermatologiem z jakim kiedykolwiek się spotkałem, a było ich wielu. Zadaje wiele pytań, ma trafne uwagi i o dziwo na kolejnej wizycie wszystko pamiętała. Lecząc mnie na chorobę skóry, przy okazji załatwiliśmy drugi problem, dość delikatny i intymny. I tutaj znowu wielki plus. Dzięki Pani dr wszystko przebiegło bezboleśnie i bez zakłopotania. SERDECZNIE POLECAM. OBY WIĘCEJ TAKICH LEKARZY. Pozdrawiam, Michał.

Pani doktor była którymś już z kolei dermatologiem którego odwiedziłam, więc do wizyty podchodziłam sceptycznie, jednak całość przeszłą moje najśmielsze oczekiwania! Dr Falczewska jest po pierwsze niesamowicie miłą osobą, ale przede wszystkim bardzo kompetentnym i profesjonalnym specjalistom. Poświęciła mi grubo ponad pół godziny, w czasie których to wyjaśniła mi całą specyfikę choroby, zaleciła odpowiednią dietę, wszystko sama dokładnie obejrzała, zleciła dodatkowe badania i zapisała leki, po których wszystko minęło jak ręką odjął i od kilku miesięcy nie nękają mnie problemy z którymi borykałam się od kilku lat.