lek. dent. Magdalena Leki-Pnioklek. dent. Magdalena Leki-Pniok - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

lek. dent. Magdalena Leki-Pniok

Stomatolog, Medycyna estetyczna

dent. Magdalena Patrycja Pniok (Leki) - absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej. Specjalizantka w dziedzinie ortodoncji.

Członek IAO - International ...

Członek IAO - International Association for Orthodontic, PTO - Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, PTS - Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Swoją wiedzę pogłębiała na stażach w klinikach ortodontycznych w Niemczech i Holandii ucząc się tam innowacyjnych metod leczenia. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach, korzystając z wiedzy największych autorytetów na świecie.

Specjalizuje się w leczeniu dzieci i dorosłych, stosując najnowsze metody leczenia, minimalizujące konieczność usuwania zębów przed założeniem aparatu. Posiada duże doświadczenie w pracy z aparatami samoligaturującymi.

To właśnie dzięki pomocy Pani Pniok wyleczyłem zęby i je wyprostowałem dzięki aparatowi Invisalign. To osoba godna polecenia.

Pani dr. kazała mi zmienic szczoteczkę zwykłą na soniczną, od tamtej pory żyje mi się o wiele lepiej, szczotkuje krócej, a dokładnie.

Trochę niepotrzebnego stresu ale tak to wszystko gra. No ekstrakcja 8 ponoc taka straszna, ale jakos nie bolało nawet jak znieczulenie zeszło, opuchlizna była ale nie tak duża jak u znajomych. 5/5

Pani Doktor jest profesjonalistką, byliśmy ostatnio z mężem to cała wizyta nie zajęła więcej niż 20 minut, będziemy przychodzić regularnie, jest bardzo miła atmosfera!

Szybko, bezpiecznie i tanio. invisalign jest znakomity, wybielanie też pierwsza klasa, będę przychodzić częściej.

Bardzo miła i fajna babeczka, a tak obługuje, no totalnie można usnąc w trackie zabiegu.. TAK BARDZO DELIKATNEJ DENTYSKTKI NIGDZIE NIE ZNAJDZIECIE

Profesjonalne podejście do leczenia zębów. Zabiegi odbywają się bez bólu i niepotrzebnych utrudnień. Polecam Panią Magdalenę jeśli szukacie osoby która doprowadzi wasze zęby do idealnego stanu.

Ode mnnie ocena maksymalna głównie dzięki podejściu do pacjenta, sympatyczności, cierpliwości i konkretności w działaniu. Do tego samo leczenie wykonane szybko i na tyle ile się da bezboleśnie. Nie powiem, żebym odpoczął na fotelu, bo to jednak leczenie zębów, ale myślę, że byłem bliżej tego stanu niż u innych specjalistów, u których byłem.

Bardzo miła i pomocna osoba, ale przede wszystkim z ogromną wiedzą. Leczenie zębów u niej to najlepsze na co mogłem postawić.

Co jak co ale cała rodzina tutaj przychodzi sporadycznie na wizyty, a ja mam w planach jeszcze aparat na zęby tutaj sobie robić :)