Magdalena Otwinowska

Ja natomiast zapytam- kto inny w Kłobucku czy w okolicy zapewniłby tak kompleksowe leczenie? Zgłosiłam się do gabinetu w celu wykonania "remontu generalnego". Najpierw oboje(pan Maciek i pani Magda) leczyli mi zęby kanałowo, wypełniali ubytki. Potem pani Magda wyrównała mi zęby aparatem- nigdy wcześniej nie przypuszczałam,że ja będę kiedyś jeszcze chwaliła się prostymi zębami! A na koniec pan Maciek wkręcił mi 2 implanty w miejsca brakujących zębów. I teraz nareszcie zęby nie są powodem moich kompleksów a stały się mocną stroną:-) Fakt- kosztowało mnie to mnóstwo czasu, pieniędzy i wyrzeczeń, ale nie żałowałam nawet przez chwilę. Jestem zachwycona i gorąco polecam!

polecam!! fachwe podejscie do pacjenta ,bardzo dobry sprzet no i nic nie boli:)

polecam!! fachwe podejscie do pacjenta ,bardzo dobry sprzet no i nic nie boli:)

trzonowy pękniety ząb pionowo-w kilku gabinetach rozkładali rece i odsyłali do chirurga,dr.Otwinowski usunął ząb nic nie bolało jestem pełna podziwu dla jego umiejętności, cena usługi przyzwoita,młody lekarz ale doskonały fachowiec

Wielu ludzi (w tym kiedys ja) szalenie balo sie stomatologow. U Panstwa Otwinowskich naprawde NIC nie boli, sa nadzwyczaj uprzejmi.Ja nie zaluje ani zlotowki wydanej za wizyty.

Bardzo mila Pani doktor z super podejsciem do dzieci,niestety dosc droga,tlumaczy swoj cennik faktem iz nie kazdy podejmuje sie leczenia u malych dzieci 3-4 letnich,zaleczenie mleczaka 70zl-90zl troche za duzo!!!!Jesli chodzi o doroslych Maz Pani Magdy Maciej Otwinowski rowniez stomatolog w tym samym gabinecie skasowal mnie 170zl za zaleczenie zeba a za wyrwanie 80zl no troche za drogo.Gabinet wyposazony w dobry sprzet ale przy takim cenniku wielu wymieknie i przejdzie na NFZ!!!!!!