Magdalena Śliwińska

Radiolog

Bardzo solidny radiolog. Oby wiecej w Polsce bylo takich lekarzy z prawdziwego zdarzenia , przejmujacych sie chorym.Dziekuję serdecznie !!!!! Winiarska Kasia

Świetna lekarka, wnikliwa, dokładna i rzeczowa w kontaktach z pacjentem, cierpliwa i życzliwa. Nie odmówi dokładnego wyjaśnienia. Asia

Trafiłam do tego radiologa przypadkiem. Jestem bardzo zadowolona, przeszłam specjalistyczne badanie, miła obsługa. Pani radiolog godna polecenia!

Jeśli chodzi badanie pani Śliwińska jest doskonałym fachowcem, dokładna, szczegółowo i dogłębnie bada, przewidująca- PEŁEN PROFESJONALIZM.

Dzięki temu, że choroba została zdiagnozowana wcześnie mogłam od razu zacząć leczenie, za co jestem bardzo wdzięczna doktor M. Śliwińskiej. Dziękuję z całego serca !!!!!!!

dr Śliwińska dla pacjenta ma czas, wykazuje się wyjątkową empatią i wnikliwie słucha. Dzięki dokładnemu wywiadowi dowiedziałam się co jest przyczyną bólu.

Po długich poszukiwaniach znalazłam dobrego radiologa, który potrafił właściwie zdiagnozować moja wadę. Pani doktor ma wspaniałe podejście do pacjenta. Pani Magdaleno! Dziękuję

Jestem pacjentką Pani Magdaleny Śliwińskiej i potwierdzam jej wysokie kompetencje ... Ze wszystkich poznanych radiologów -ją oceniam najlepiej. Ma cudowne podejście do pacjenta

Bardzo dobry radiolog. Idealna osoba do pracy z ludźmi . Ta Pani, wie na czym polega radiologia i czego oczekują pacjenci. Z czystym sumieniem polecam

Pani doktor M. Śliwińska jest lekarzem z dlugoletnim stazem ,wspanialym diagnostykiem a do tego czlowiekiem z talentem cierpliwego wysluchania pacjenta . oby wiecej takich lekarzy )