Magdalena Słoniewska-Piackus

Neurolog

1,7
1,8

PRZESTRZEGAM!To osoba udająca lekarza, zajmująca się leczeniem bez odpowiednich kwalifikacji.Ma straszną niską wiedze medyczną,przkonałem sie trafiając także po rączki tej pani w celu diagnostyki padaczki.Trafił mi sie życiu pojedyńczy 20 min napad drgawkowy bez utraty przytomności.Na podstawie wyłącznie badania EEG ta mądra pani zdiagnozowała padaczkę!?.Człowiek chociaż trochę rozumny potrafi czytać i wystarczy poszperać w internecie na temat padaczki i tak niewystarczy tylko EEG http://www.neurologiczne.pl/pytania/znaczenie-badania-eeg-w-diagnostyce-padaczki.htm a drgawki to jeszcze nie padaczka http://www.doz.pl/czytelnia/a338-Drgawki_to_jeszcze_nie_padaczka I tak najlepiej dla tej pani było nabazgrać w papierach pacjenta niż trochę sie dokształcic w swoim fachu.Kiedy próbowałem ...

I tak najlepiej dla tej pani było nabazgrać w papierach pacjenta niż trochę sie dokształcic w swoim fachu.Kiedy próbowałem to wyjaśnić zachowała sie arogancko i bezczelnie no ale cóż można byłoby sie spodziewać po PSEUDOLEKARZU.
Po nieprzyjemnej wyzycie w szpitalu małymi kroczkami po lekarzach okazało sie żę mam Nęrwicę Lękową.Od roku leczę sie na tą chorobę i nie pojawił mi sie kolejny napad drgawkowy.Co do tej pani radze omijać szeroko łukiem a w szpitalu wrazie przydzielenia poprosić o zmianę.

jak wyżej ta pani nie zasługuje na słowo lekarz,brak kompetencji do wykonywania swojego zawodu,niestety mamy w szpitalach wiele takich ludzi a ta pani jest wyraźnym przykładem.Ja z niestety trafiłem pod rączki owej pani w szpitalu i prosze mi wieżyć wiem co mówie.Brak szacunku dla pacjenta to mało powiedziane jest nieuprzejma i strasznie bezczelna a czas dla pacjenta ogranicza do minimum.Niestety współczuje ludziom którzy trafiają pod jej opieke..

Bardzo konkretna ,potrafi ustawić do pionu .Jestem pod jej opieką od kilku lat z dobrym efektem .A po każdej wizycie mam więcej energii .

Mam wątpliwości czy to w ogóle lekarz....

Mam wątpliwości czy to w ogóle lekarz....