dr n. med. Magdalena Wierzbicka

2,7
2,4
2,7
2,6

Osoba pani doktor Wierzbickiej jest odpychająca, jest niestabilna emocjonalnie. Podczas rozmowy, o przebiegu leczenia ( pozostawiający wiele do życzenia )pani doktor stała się agresywna, napastliwa i posunęła się wobec mnie do zachowania wybiegającego poza normy etyczne wykonywanego przez nią zawodu, nie wspominając o pełnionej funkcji ordynatora. Przyjmuje postawę osoby niedostępnej, zamiast wykazać odrobinę empatii i pomóc w potrzebie, woli demonstrować swą przewagę i wyższość wobec osób, które przychodzą do niej z potrzeby losu. Smutna prawda o tym, że zmuszona na kontakt z osobą pani doktor z powodu choroby mojego taty wyszłam z gabinetu "skopana" moralnie i poniżona.
Zmienna i niekonsekwentna w swych decyzjach. Jednego dnia zapewnia o już podjętych działaniach co do dalszego leczenia a dnia następnego decyzje te odwołuje.
Moja opinia na temat pani kardiolog jest negatywna, kontakt z jej osobą prowadzi do palpitacji serca.......

Pani doktor ma o sobie wygórowaną opinię a przede wszystkim jest bardzo arogancka, opryskliwa i niegrzeczna. Jak na kontakt z ludźmi jest również dosyć niechlujna.Sami oceńcie lekarza jeśli przez dwa i pół miesiąca eksperymentuje na pacjencie szukając przyczyny goroączki i po nieudanych próbach wypisuje pacjenta do domu w atmosferze awantury z jego najbliższymi.

w atmosferze awantury z jego najbliższymi.

Prawdziwy lekarz z powołania, doskonały diagnosta. Bardzo kompetentna i kulturalna lekarka, całościowo widzi pacjenta. Szczerze polecam.

Prawdziwy lekarz z powołania, doskonały diagnosta.
Bardzo kompetentna i kulturalna lekarka, całościowo widzi pacjenta.
Szczerze polecam.

Kobieta z charakterem i b. dużą wiedzą.Pełna kultua osobista.konkretne leczenie - skuteczne. Zdecydowanie polecam wszystkim. Napewno jest WSPANIAŁA każdego dnia !!!!!!!!!

moja opinia o pani doktor wierzbickiej jest bardzo negatywna,znajomi mowili ze pani dokor cierpi na chorobe psychiczna,tylko dlaczego ona leczy jezeli jest chora psychicznie?tak mi sie wydaje ze cos ma w glowie nie pokolei ona nie potrafi normalnie z pacjentami rozmawiac,zachowuje sie jakby byla bardzo obrazona,i jest opryskliwa i nie grzeczna.wizyta byla bardzo droga ale polecano mi tego lekarza.bardzo tego zaluje.ktos powinien zajac sie lekarzami ktorzy nie nadaja sie do tego zawodu.tylko zeby nie doszlo do jakiegos nieszczescia.

prosze sprawdzic opinie tego lekarza na portalu znanylekarz - ona nigdy nie powinna leczyc ludzi.arogancka,niechlujna,bezczelna,brak w niej delikatnosci i wspolczucia.prosze unikac tego lekarza.jak widze to nie zle sobie bierze za prywatna wizyte.ciekawo co na to cba?

zdecydowanie odradzem tego lekarza,ordynarna chciwa nie kompetentna osoba,

zdecydowanie odradzem tego lekarza,ordynarna chciwa nie kompetentna osoba,