lekarz Małgorzata Curyło

Neurolog

bardzo dobry doktor/ka dokladnie bada i poleca literature odnosnie danej choroby

Od lat leczę się państwowo u p Doktor. Jest świetnym diagnostą, lekarzem i człowiekiem. Wielokrotnie leżałam w Oddziale i moja opinia jak i szeregu innych ludzi jest bardzo pozytywna. Inka

Inka

mialam stycznosc z ta lekarka na oddziale..koszmar.Oddzial jest wiezieniem normalnie...nikt nie moze wejsc,wyjsc sluchajcie ja rozumiem ze moze i sa ciezsze przypadki ale w innych miastach np Krakow tez sa a tak oddzial jest otwarty ludzie nie boja sie wejsc i zapytac lekarza o nic a tu nawe oddychac nie mozna.Lekarza poznaje sie po tym jak leczy w placowkach publicznych.Bo prywatna praktyka ----wyglaskalby cie na smierc.Nie polecam

Pani doktor dolegliwości ludzi młodych traktuje jako hipochondrię lub nerwicę, co niestety nie zawsze jest prawdą.

Pani Dr. Curyło pełni odpowiedzialne stanowisko Ordynatora Oddziału Neurologicznego Szpitala im Św.Łukasza w Tarnowie. Jest znakomitym specjalistą w swoim kierunku. Ponadto jest znakomitym psychologiem , rozumiejącym stan rodziny chorego na tak trudnym i krytycznym oddcinku . Ponadto Dr. Curyło stworzyła Zespół młodych lekarzy specjalistow w pełni oddanych tym jakże cięzkich i skomplkowanych przypadków - Pięnie dziekuję za wszystko co zostało dla nas wykonane. Powyższe dotyczyło stanu z 2007 roku . Obecnie zaś 1.01.2013 znalazłem sie ponownie na Oddziale Pani Dr. Curyło w dosc cięzkim stanie bo po zawale lewej połowy pnia móżdżku i dodatkowo obciązony od oskrzelowym zapaleniem płuc. I cóż mogę powiedzieć - ten cudowmy zespół Lekarzy i pięlęgniarski - Lek prowadząca :Dr.Małgorzata Janosik, wraz z innymi lekarzami konsultatami pod kierownictwem Pani Ordynator postawił mnie znowu w stan używalności . Za co przepięknie dziękuję . Szczególne słowa uznania kieruje do zespołu pielegniarskiego ,będącego na każde zwaołanie - DZIEKUJE