lekarz Małgorzata Drozd

Radiolog

Pani doktor bardzo sympatyczna, poświęciła dużo czasu na dokładne badanie, cierpliwa i miła, w razie potrzeby bezproblemowo kieruje na potrzebne dodatkowe badania.

Bardzo dobry radiolog. Pani Małgorzata spokojnie i bez pośpiechu wszystko mi wyjaśniła. Dobry fachowiec :))

Super specjalista, Pani Małgorzata Drozd ma bardzo dobre podejście do pacjenta:) polecam serdecznie Państwu !

Pani Doktor posiada ogromną wiedzę, która idzie w parze z profesjonalizmem. Gorąco polecam Panią doktor Małgorzatę Drozd z Wrocławia. Robi mi w Medixe raz do roku usg piersi.

Do przychodni Medix na Grabiszyńskiej trafiłam z polecenia - i całe szczęście bo poprzedni lekarz chyba nie do końca był profesjonalny. Wszystko to co czytałam o podejściu do pacjenta i atmosferze w Medixie, było miłą i przyjemną prawdą. Warto poczekać czasami kilka dni, zapisując się do tej placówki. Miejsce godne polecenia!!! Pozdrowienia dla Pani doktor

Brak jakichkolwiek zastrzeżeń, wszystko na najwyższym poziomie, serdecznie polecam, przyjazna atmosfera, dr Drozd bardzo miła.

Lekarz z powołania, ma duże doświadczenie w zawodzie, jest bardzo dokładna do każdego pacjentek podchodzi indywidualnie ma zawsze dobry humor.Jest zawsze zadbana uśmiechnięta i takich specjalistów nam brakuje.

Polecam panią doktor z czystym sumieniem. Bardzo dobry fachowiec, konkretna, miła, chętnie porozmawia i wszystko wyjaśni. Pani doktor znalazła przyczyny moich dolegliwość To bardzo dobry diagnosta. Bardzo dziękuję pani doktor

Jestem zadowolona, moje znajome i rodzina także korzystają z usług Pani doktor i cenią JĄ jako dobrego specjalistę.

Podczas wizyty można zapomnieć że znajduje się na badaniu. Bardzo sympatyczna i uprzejma Pani radiolog. Zawsze zainteresowana, przypomina o badaniach, rzetelna i zdecydowanie godna zaufania.