lekarz Małgorzata Góral-Sibielak

2,5
2,5
2,6

Fantastyczna Pani Doktor,podejscie do dziecka swietne.Corcia ma 3 latka i wychodzac powiedziala do mnie ze bylo super mamusiu:)

Witam wszystkich. Jestem świeżo po spotkaniu z Pania doktor w dąbrowskim szpitalu. Odmówiła przyjęcia mojego dziecka twierdząc, że nie kwalifikuje sie do leczenia podczas kiedy córka ledwie stała na nogach! jest w ciężkim stanie i potrzebuje natychmiast badań i leczenia. Pediatra z ośrodka zdrowia powiedział, że nie ma mowy o czekaniu do poniedziałku i szpital jest niezbędny, a szanowna Pani doktor z drwiącym usmiechem wyrzuciła nas do domu. Rozumiem to nie była wizyta prywatna. Przestrzegam wszystkich przed tą babą!!! To nie jest doktor skoro odmawia udzielenia pomocy dziecku!

bardzo miła i kompetentna, wyrozumiałą dla dziecka

bardzo miła i kompetentna, wyrozumiałą dla dziecka