lekarz Małgorzata Kocjan-Grabowska

Dermatolog

1,8
1,8

Serdecznie nie polecam! Nie miła osoba, nie interesuje się w ogóle tym co mówi pacjent! Zero wywiadu, zero pytań, zero szacunku co do mojego zdania. Po wizycie u innej doktor stwierdzony poważny trądzik który nie zniknę od tak po wcierce i maści za 100 zł! Stracony czas na leczenie które niczym nie skutkowało.

Serdecznie nie polecam!
Stracony czas na leczenie które niczym nie skutkowało.

Nie zgadzam się z pozostałymi opiniami na temat Pani doktor. Doktor Kocjan-Grabowska jest uprzejma, kompleksowo podchodzi do pacjenta, poświęca dużo czasu na rozpoznanie choroby. Polecam.

Pani Doktor jest pierwszą dermatolog która wyleczyła mnie z trądziku. Przez wiele lat żaden lekarz nie potrafił mi pomóc. Dopiero zaangażowanie, cierpliwość i dobre rozpoznanie przez panią doktor pomogło mi i wreszcie cieszę się zdrową cerą. Konkretna, kompetentna i skuteczna! Polecam!

Niestety nie mogę wystawic dobrej opini ... Pani doktor pomimo powiadomienia o nietoleracji pewnej grupy leków i tak je wypisała , nawet mnie o tym nie informując ... NIE POLECAM

Niesympatyczna i opryskliwa. Na dodatek wysłała moją schorowaną babcię do apteki w innej dzielnicy, choć bez problemu zalecony preparat mogła dostać w pobliskich aptekach w podobnej cenie (wyraźnie napisała nazwę apteki i adres!). Wnioski - do przemyślenia.

Bardzo niesympatyczna,opryskliwa, sprawia wrażenie że pacjent jej przeszkadza. Nie słucha, prowadzi z pacjentem monolog.Nie chce leczyć, twierdzi, że nie do niej należało się zwrócić. Nie polecam. Sama będę jej unikać jak tylko się da.

Spóźniona 15 min, niemiła, chamska. Brak jakiejkolwiek informacji o chorobie. Jedyna na co zwróciła uwagę podczas wizyty to "niekulturalne i chamskie" strzelenie kostną pacjenta (tak jakby spóźnianie byłoby kulturalne). Oprócz tego nie sposób byłoby dowiedzieć się czegoś więcej. Zdecydowanie odradzam marnowanie czasu na wizytę u tej "lekarki".

niesympatyczna, nie wypytuje o przebieg choroby, tłumaczyć co skąd i dlaczego tak się dzieje nie otrzymasz odpowiedzi i jeszcze usłyszysz, że to nie do niej z tymi pytaniami.

Niegrzeczna,niekompetentna,nie potrafi słuchac pacjenta ,na zadane pytania czy przepisane leki nie reagują z lekami branymi prze zemnie odpowiada opryskliwie,nie potrafiła zdiagnozowac choroby

Brak jakiegokolwiek szacunku dla pacjenta. Stanowczo odradzam.

Brak jakiegokolwiek szacunku dla pacjenta. Stanowczo odradzam.