lekarz Małgorzata Korytowska

2,9

Ta Pani prowdziła moją ciąże. I to był koszmar. Wiecznie spóźniona, nie uprzejma, opryskliwa i nie kompetentna. Wizyty trwały góra 3 min, a w poczekalni musiałam spędzić nawet 1,5godz bo Pani dr herbatkę sobie piła z koleżanką. Na wizytach nic konkretnie mi nie wyjaśniała, a jak zadałam pytanie to mnie zbywała byle szybko zakończyć wizytę no bo czekają inne pacjętki. NIE POLECAM!!!!

nie polecam..strata czasu,nie umie okreslic co dolega

nie polecam..strata czasu,nie umie okreslic co dolega

Chodzę do dr Korytowskiej od roku , poleciła mi ja koleżanka, która przedtem bezskutecznie usiłowała zajść w ciążę. Od 3 tygodni też jestem w ciązy. Uważam, że pani doktor jest kompetentna i dobrze się czuję przychodząc do niej. Szkoda, że nie ma więcej czasu dla pacjenta, ale u niej ciągle jest pełno. Tak czy inaczej gorąco polecam.!!!

Pani doktor prowadziła moją ciąze. Więcej nie mam zamiaru się z tą kobieta spotkać. Zawze spóżniona, żadko kiedy miła, wizyty trwały może z trzy min i zawsze cięzko się było cokolwiek dowiedzieć, jakby Pani doktor była zdziwiona że wogole mam pytania. Raz wyzwała mnie przy pozostałych pacjętkach, doprowadzając mnie do płaczu, bo zapomniałam legitymacji ubezpieczeniowej. Zreszta recepcjonistki też zawsze przy mnie opier... za byle głupoty. Trzy razy prosiłam ją o skierowanie na badanie grupy krwi w końcu w 8 miesiącu ciązy(dopiero) się doprosiłam. Tydzień przed moim terminem poszła sobie na urlop ze stwierdzeniem że jakby cos się działo to mam jechać do szpitala. Zdecydowanie nie polecam. Trzymajcie się od niej z daleka.

Zero odpowiedniego podejscia do pacjenta,pomimo tego że była to pierwsza wizyta u tego typu lekarza. Pani Korytowska zdecydowanie nei wzbudza zaufania i trudno jest powierzyc swoje zdrowie takiej osobie. Zdecydowanie odradzam!

Witam ja zaczełam chodzic do pani dr dopiero w czasie ciąży i była bardzo uprzejma za kazdym razem !!jestem z niej zadowolona!!!polecam!!

bardzo miła, poświęca dużo czasu, zawsze szczegółowo wyjaśnia badanhie, problem itp. nie rozumiem opinii innych... wydaje mi się, że zawsze na NFZ tak jest... ginekolog to taki lekarz do którego chodzi się prywatnie - tak jak do dentysty, niestety ciąża moim zdaniem to taki stan, że trzeba troszkę zainwestować - chociażby ze wzglę na lepsze samopoczucie

nie rozumiem opinii innych... wydaje mi się, że zawsze na NFZ tak jest...

Chodze do pani dr.9 lat niemam jej nic do zarzucenia. Ciąze potwierdziła 3 tygodniu, płeć dzieci niepamietam ale bardzo wcześnie. Przyjmuje mnie miło ,odpowiada na wszelkie pytania (ostatnio opieprzyła mnie za to że za zadko robie badania,myśle ze słusznie)niemam jej nic do zazucenia.Jezeli bym chciala być obsluzona inaczej z kawa i ciachem poszłabym do prywatnego lekarza a i tam myśle ze lepij niema.A terminy sa jakie są ,jak wszędzie-tylko u konowałów niema terminów,bo tam nikt niechce rezykować.życze wszystkim zdrowia bo chcąc być chorym trzeba być zdrowym.

Chodze do pani dr.9 lat niemam jej nic do zarzucenia.
Ciąze potwierdziła 3 tygodniu, płeć dzieci niepamietam ale bardzo wcześnie.

Witam wszystkich zainteresowanych kompetencjami P.Korytowskiej Wizyta u tego lekarza jest stratą czasu.Na wynik badania cytologicznego czeka się 2 m-c(w ramach profilaktyki raka szyjki macicy!!!!!)Nie poświęca czasu na dokładny wywiad z pacjentem,czas wizyty w gabinecie ok 2min.Szczerze odradzam . Katarzyna z Poznania

Witam wszystkich zainteresowanych kompetencjami P.Korytowskiej
Katarzyna z Poznania