lekarz Małgorzata Kraszewska

witam:)ja powiem tak pani Małgosia jest super :)ja juz 12 lat chodze do niej i jestem zadowolona;)powiedzmy sobie szczerze ze pani doktor tez jest tylko człowiekiem i pomylic sie moze !!!natomiast jesli chodzi o kolejki to fakt troche trzeba posiedziec ,ale wedlug mnie to widac ze kobitka zna sie na rzeczy skoro ma tyle pacjetek;)i na pewno nie jest osoba bagatelizujaca pacjeta ja tam w kazdej sytuacji moge liczyc na dr Kraszewska choc urwanie głowy ma czami ze mna hihi;) pozdrawiam aga m ....:)

pozdrawiam aga m ....:)

Gdyby nie pani Kraszewska dziś nie miała bym dzieci i to trójki.To wspaniała osoba nigdy się na niej nie zawiodłam a znam panią doktor od 16 lat.

Strasznie miła kobitka jednak jest kilka ale... 1. straszne kolejki 2. wydaje mi się mało dokładna 3. źle interpretuje wyniki badań. Polecam ją osobom z drobnymi problemami, jednak jeśli ktoś potrzebuje konkretnej pomocy fachowca, niech idzie do kogoś innego.

Strasznie miła kobitka jednak jest kilka ale...
1. straszne kolejki
2. wydaje mi się mało dokładna
3. źle interpretuje wyniki badań.

Wszystkim bardzo gorąco polecam. Nigdy nie byłam równie zadowolona z usług innego lekarza jak z Pani dr. Kraszewskiej.

Pani doktor jest bardzo miła i uprzejma osobą. Wszystko byłoby w porzadku gdyby nie fakt, że pomimo zapisów na konkretna godzinę trzeba wysiedziec się w korytarzu. Pani doktor po prostu nie przestrzega godzin umówionych z pacjentkami. Także- jeśli ktos sie nudzi i ma duzo czasu polecam poczekalnie u pani doktor, czas oczekiwania na swoja kolejkę dochodzi nawet do 2 -3 godzin!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pani Małosia Kraszewska prowadziła moje dwie ciąże i jestem bardzo zadowolona że to właśnie Ją wybrałam na swojego ginekologa.Niezwykle uprzejma,miła i delikatna osoba. Zawsze poświęcała mi tyle czasu ile wymagała tego sytuacja.Szczerze polecam!

przez jej leczenie miałam poważne problemy. zdecydowanie zdolna, ale niedouczona.

Witam serdecznie!!! Ja mogę wypowiadac się na temat Pani doktor w samych superlatywach... Profesjonalne podejście do tego co robi, a przede wszystkim jest lekarzem z powołania, kocha to co robi. Chce pomagac i robi to w sposób rewelacyjny. Ciepła, miła, ale w sytuacjach kiedy trzeba bardzo stanowcza i zdecydowana. Prowadziła moją ciążę i jestem bardzo zadowolona z jej opiekuńczości. Tak ze mną jak i z córeczką jest wszystko super ;) Mała ma w tej chwili pół roczku, ale gdybym miała w przyszłości wybierac jej lekarza ginekologa byłaby to doktor Kraszewska ...

Witam serdecznie!!!
Ja mogę wypowiadac się na temat Pani doktor w samych superlatywach... Profesjonalne podejście do tego co robi, a przede wszystkim jest lekarzem z powołania, kocha to co robi. Chce pomagac i robi to w sposób rewelacyjny. Ciepła, miła, ale w sytuacjach kiedy trzeba bardzo stanowcza i zdecydowana. Prowadziła moją ciążę i jestem bardzo zadowolona z jej opiekuńczości. Tak ze mną jak i z córeczką jest wszystko super ;) Mała ma w tej chwili pół roczku, ale gdybym miała w przyszłości wybierac jej lekarza ginekologa byłaby to doktor Kraszewska ;)

Pani doktor jest osobą przesympatyczną i miłą, ma dobry kontakt z dziećmi i myślę, że jest odpowiednim lekarzem dla nastolatek. Niestety gorzej z leczeniem. Ja chodziłam na prywatne wizyty bardzo długo, wydałam dużo pieniędzy, przyjmowałam wszstkie przepisane leki i nic. Postanowiłam zmienić lekarza i okazało się,że Pani doktor nie postawiła po prostu dobrej diagnozy. Chodze teraz do innego lekarza, jestem po 2 wizytach i już jest dużo lepiej. Nie tylko ja się zawiodłam i sparzyłam bo u mojej znajomej nie rozpoznała w porę torbieli pomimo wszystkich badań i dziewczyna trafiła do szpitala. Podejście do pacjenta, empatia to bardzo ważne cechy lekarza ale postawienie diagnozy i leczenie jest najważniejsze bo często ratuje życie.

Bardzo miła osoba, szczególnie polecam osobom, które obawiają się pierwszej wizyty. Nie ma żadnych zastrzeżeń.