dr n. med. Małgorzata Kwiatkowska

Reumatolog, Pediatra, Reumatolog dziecięcy

w 2007 r. "postawiła mnie na nogi" po 3 latach prywatnego leczenia u lekarzy naciągaczy. Na RZS zachorowałam w 2004 r - byłam przez kilka miesięcy sparaliżowana, powrót do chodzenia był szalenie trudny. A Pani Doktor wymyśliła odpowiednią terapię. I skuteczną. Od 4 lat funkcjonuję prawie jak zdrowy człowiek. Zrobiła to w Instytucie za darmochę. Jest cudowną mądrą kobietą, która w pacjencie WIDZI chorego człowieka. ŻAŁUJĘ, że już nie przyjmuje dorosłych tylko dzieci. Uratowała moje życie (dosłownie). Życzę jej zdrowia i siły do walki z przeciwnościami losu. Jest Aniołem w ludzkiej skórze. Dziękuję losowi że miałam szczęście ją spotkać. Renata

Witam,brak mi słów podziwu i uznania dla Pani doktor Małgorzaty,która z takim oddaniem i powołaniem leczy swoich pacjentów.Córka była cztery lata w Instytucie pod jej opieką. Pozdrawiamy i życzymy by wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjentów jak dr Małgorzata Kwiatkowska Monika z mamą

Monika z mamą

bardzo dobre podejście do dzieci,wyrozumiała,bardzo dokładnie wszystko tłumaczy i wspaniała specjalistka zna sie na swojej pracy!ODPOWIEDNIA OSOBA NA ODPOWIEDNIM MIEJSCU!!!!

byłam z 3 dzieci,wszystkimi odpowiednio się zajęła,ma super podejście do dzieci i ich rodziców,,PROFESJONALISTKA!!!!!!

Trafiłam z 2-letnim dzieckiem do dr Kwiatkowskiej nieco ponad rok temu. Pani doktor leczy moją córeczkę na Spartańskiej. Dziecko ją uwielbia, ja od samego początku mam do niej zaufanie i podoba mi się jej podejście do dzieci, jak i do samego faktu istnienia choroby - jest kompetentna!!! Dziękujemy Pani doktor!!!

świetna lekarka ma podejście do dzieci przemiła osoba

świetna lekarka ma podejście do dzieci przemiła osoba

Bardzo niekompetentna, przemądrzała, sama nie wie, co robi.

Bardzo niekompetentna, przemądrzała, sama nie wie, co robi.

Witam, Pani Doktor mnie leczyła przez kilka lat w Instytucie Reumatologii w Warszawie, i wspominam ją bardzo miło i dziękuje je za to, że mi pomogła wyjść z choroby. Pozdrawiam Wszystkich i polecam.

Witam,

Wspaniała lekarz! Zawsze trafnie stawia diagnozę, tłumaczy szczegółowo stan zdrowia i chorobę dziecka. Uspakaja rodzica :) Bardzo miła i kompetentna. Ufam jej całkowicie!

Super lekarz z idealnym podejściem do dziecka, stawia trafne diagnozy, w razie potrzeby jest w stanie doradzić i odesłać do dobrego specjalisty.