lekarz Małgorzata Lepucka

Pani lekarz nieuprzejma, krzycząca na pacjentów. Ignoruje problemy pacjenta.W trakcie pracy potrafi opuścić stanowisko na kilka godzin.

Zero empatii, zrozumienia i tym bardziej indywidualnego podejścia. Na moje tłumaczenie zasypała mnie stosem reguł nie reagując na wymienione argumenty. Z takimi kompetencjami nie powinna być lekarzem.

Ta osoba powinna co najwyżej leczyć skały. Brak empatii, wiedzy i kultury osobistej. Zadufana w sobie zwykła kłamczucha. Sprawa wysłana do izby lekarskiej wraz z nagraną rozmową z ową"panią" dodam , że nagranie wykonane przez obcą mi osobę będącą świadkiem "profesjonalizmu" w/w osoby.

Czekałam na lekarza 3 godz.Nie zeszła do mnie mając dyżur,usprawiedliwiając się reanimacją pacjenta,co jest nie prawdą. Ta osoba nie powinna być lekarzem. Odradzam leczenia się u tego lekarza.

Ta osoba nie powinna być lekarzem.
Odradzam leczenia się u tego lekarza.

Nie uprzejma,zero szacunku do pacjenta,nie interesuje się chorym. NIE POLECAM TEGO LEKARZA!!!!!!!!!!!!!!!

Nie uprzejma,zero szacunku do pacjenta,nie interesuje się chorym.

NIE POLECAM TEGO LEKARZA!!!!!!!!!!!!!!!

Moim zdaniem tej pani nie można nazwać lekarzem Pani Lepucka nawet nie schodzi do pacjentów mając dyżur w szpitalu w Siemiatyczach ,nie obecność swoją usprawiedliwia pilnymi przypadkami co jest nie prawdą!!! Czekałem na panią Dr 4 godz i sie nie doczekałem!!!