lek. dent. Małgorzata Łojewska

1,5

Bardzo nie polecam Panią Doktor Łojewską - dosłownie "spartaczyła " mi zniszczyłą 3 zdrowe nieleczone wczesniej zęby , a konsekwencje jej "pracy" ciagną sie do dzisiejszego dnia !! W 2004 roku robiła mi most - spiłowała 3 zdrowe zęby (dolną lewą 5 - ke i dolną lewą 4 i 5 - kę ) most miał byc takze przyczepiony do dolnej lewej 7 ki (ktora jak pozniej sie okazało byłą do usuniecia gdyz rozsypałą sie podczas wizyty u DR Szymanskiego ktory uratował mi to co sie dało) Dolną lewą "5 - ...

W 2004 roku robiła mi most - spiłowała 3 zdrowe zęby (dolną lewą 5 - ke i dolną lewą 4 i 5 - kę ) most miał byc takze przyczepiony do dolnej lewej 7 ki (ktora jak pozniej sie okazało byłą do usuniecia gdyz rozsypałą sie podczas wizyty u DR Szymanskiego ktory uratował mi to co sie dało) Dolną lewą "5 - kę tak spiłowała , ze został na wierzchu nerw - przepisała mi antybiotyk i ketonal który brałąm cały miesiąc - bez skutku!!!) wiec Pani Doktor po miesiacu mojego cierpienia postanowiła spiłowac lewą dolną piątke do korzenia , włozyc wkład i korone !!!! - OCZYWISCIE ZA WSZYSTKO PŁACIŁAM !!! Gdy zobaczyłąm w lustrze ze nic mi nie zostało ze zdrowego zeba - tylko sam korzen --- rozpłakałam sie - Pani Doktor na to - "zrobimy wkłąd ". Uciekłam od niej , do Kliniki Szymanski - tam ratowali mi zęby - zrobili korony na lewą dolną 5 ke prawą 4 i 5 kę , rozsypującą sie lewą dolną 7 - kę wyrwali , wstawiono mi 2 implanty - 2 dolne szóstki..Od tego czasu mialam ciagle problem z lewą dolną 5 ką - ząb chwiał sie i bolał , brałąm na ten ząb przez lata wiele antybiotyków...W 2020 roku Doktor Szymanski po badaniach stwierdził , ze utworzyłą sie torbiel !! Doktor usunał korzen, torbiel i zrobił regenerację kosci ...Co wiecej - w 2003 roku Pani Doktor Łojewska usuwała i gorna prawą 7 kę ...Efekty ciągneły sie do dzis!!! Wczoraj gdy Doktor Szymanski usuwał mi gorna prawą 6 kę okazało sie , ze jest dziura do zatoki - od razu zostałąm połozona na sale operacyjną...a w miedzyczasie skierował na tomograf który wykazał , ze NIE ZOSTAŁ MI USUNIĘTY KORZEN prawej gornej 7 - ki!!! Ten ktory mi dawno temu usuwała Dr Łojewska!!! Gdyby nie został wczoraj zauwazony mógłby dostac sie do zatoki ...a wtedy konsekwencje byłyby TRAGICZNE!!!!
Podsumowując- straciłąm przez Dr Łojewską 3 zdrowe zeby , full kasy !!!! duuuzo zdrowia , a mogłabym nawet zycie - gdyby nie fachowosc Doktora Szymanskiego oraz całego personelu Kliniki - za co jestem mu dozgonnie wdzieczna ...
Zastanawiam sie czy nie powinnam pojsc do Rzecznika Praw Pacjenta by nie zgłosic całą sytuacje i konsekwencje do ktorych doprowadziła Doktor Łojewska - a konsekwencje ciagną sie do dzisiejszego dnia

Nie polecam leczenia kanałowego u Pani Łojewskiej. Jestem po takim leczeniu. Ze względu na to, że po dłuższym czasie zaczęłam odczuwać lekki ból udałam się do u innego stomatologa. Po wykonaniu zdjęcia zęba okazało się, że konieczne jest re-endo, z tego względu, że Pani doktor w zębie, który ma 4 kanały wypełniła jeden w całości, a jeden częściowo. Dwa pozostałe w ogóle pominęła. Przez to czeka mnie teraz spory wydatek.