dr n. med. Małgorzata Majewska-Paradowska

Protetyk

Bardzo miła i kompetentna Pani stomatolog, Aldent jest godny polecenia. Gabinet jest nowoczesny, nie czeka się w kolejkach, leczenie przebiega szybko. Z tego, co widziałam świadczą kompleksowe usługi, dla mnie to duży plus.

Wszystko w należytym porządku, daje zasłużoną najwyższą ocenę. Gabinet jest bardzo nowoczesny, podejście stomatologów do pacjenta również zasługuje na pochwałę. Jestem zadowolona z leczenia, które było wykonane praktycznie bezboleśnie.

Polecam kliniki Aldent! Bardzo dobrzy lekarze, bardzo wysoki poziom leczenia i kultury. Traktują pacjenta jak najlepiej, o indywidualnie podchodzą do przypadku. Super! Jestem bardzo zadowolona, a klinikę poleciła mi znajoma! Ze taka dobra i rzeczywiście tak jest! Polecam!

Pragnę polecić serdecznie gabinet Aldent! Prawdziwi fachowcy. Miałam wprowadzane 3 implanty. Zabieg przebiegł bezbolesnie. Jestem bardzo zadowolona z opieki jaką mi zapewniono. Czułam się komfortowo i bezpiecznie. A zabieg implantacji wcale nie jest taki straszny jak wszyscy to opisują. Pozdrawiam cały zespół Aldetu. Weronika

Weronika

Super lekarz. Byłam na leczeniu z dzieckiem. Szybko sprawnie, bezbolesne leczenie ozonem. Bardzo polecam wizyta przebiegła bezstresowo Pani doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. Pierwszy gabinet gdzie mój Marcel odważył się otworzyć buzię. Polecam wszystkim rodzicom

W tamtym tygodniu miałam wprowadzanego implanta w Aldencie. Zabieg był sprawny trwał chyba nie więcej jak 40min. Także bardzo polecam Pana doktora Paradowskiego. Jestem bardzo zadowolona. Gabinet bardzo nowoczesny ten na Pana Balcera robi wrażenie. Pani Paradowska mnie konsultowała, Lekarze godni polecenia. Dobrze że jest w lublinie taka fachowa opieka.

Polecam klinikę Aldent. Wykonywałem u Pani doktor korony pełnoceramiczne na które dostałem aż 15 lat gwarancji. Na początku obawiałem się tego pomniejszania u mnie zębów żeby założyć korony, ale cieszę się, że się zdecydowałem. Korony są idealnie dopasowane do moich pozostałych zębów pod względem koloru kształtu itp. REWELACJA!!! polecam wszystkim którym zależy na odzyskaniu zdrowego uśmiechu. Pozdrawiam cały zespół Aldentu.

Pozdrawiam cały zespół Aldentu.

Polecam, miałem robione licówki porcelanowe w klinice Aldent. I efekt jest oszałamiający. Licówki są wykonane bardzo estetycznie, naturalnie i w ogóle nie różnią się od pozostałych zębów. Polecam

Bardzo Polecam panią doktor, Bolały mnie prawie wszystkie zęby, żaden lekarz nie był w stanie mi pomóc. Dopiero Pani doktor Majewska Paradowska postawiła trafną diagnozę i to od razu po wstępnym badaniu wiedziała w czym tkwi problem. Trzeba nam więcej takich specjalistów z powołaniem.

Witam, Polecam Panią doktor! Przesympatyczna Pani, która bardzo starannie podeszła do mojego leczenia. Jestem mężczyzną który bardzo dawno nie był u stomatologa i bardzo obawiałem się wizyty. Pani doktor potraktowała mnie bardzo delikatnie. Jestem bardzo wdzięczny za takie przyjęcie. Leczenie było naprawdę bezbolesne. Od tej pory wiem, że mogę zaufać dentyście. Bardzo się cieszę bo moje uzębienie nabrało całkiem nowego wygładu. Pozdrawiam serdecznie całą ekipę Aldentu na al. Krasnickiej.

Witam,