mgr Małgorzata Makarczuk-Kłosmgr Małgorzata Makarczuk-Kłos - zdjęcie profilowe

mgr Małgorzata Makarczuk-Kłos

Psychoterapeuta

Oferuję psychoterapię indywidualną i rodzinną dla osób i rodzin przeżywających m.in. problemy związane z doświadczeniem kryzysu w rodzinie, problemów wychowawczych, trudności w relacji partnerskiej, depresji, nerwicy, lęku, bezradności, objawów psychosomatycznych. Psychoterapia dzieci po doświadczeniu traumy, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami emocji i zachowania. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z oferta na stronie: www.wroclawpsychoterapeuta.pl. Kontakt tel. 509040472

Bardzo mądry człowiek. I odważny. Nie będzie Ci mówiła rzeczy, które chcesz usłyszeć tylko po to, żeby podtrzymywać relację terapeutyczną. Powie Ci to, co potrzebujesz wiedzieć, żebyś mogła/mógł iść do przodu. Obok mojej mamy jest drugą kobietą, której ufam w 100 procentach. W kategorii "tłumaczenie choroby i leczenia" dałam tylko 4 gwiazdki, bo nie uwierzylibyście, że jest prawdziwa, gdyby wszędzie miała 5.