mgr Małgorzata  Mrózmgr Małgorzata  Mróz - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

mgr Małgorzata Mróz

Psychoterapeuta

Jestem absolwentką socjologii i psychoterapeutką pracującą w podejściu psychoanalitycznym. Ukończyłam także studia podyplomowe m.in. w zakresie przygotowania pedagogicznego i zarządzania zasobami ludzkimi. Realizuję 4-letni całościowy Kurs Psychoterapii organizowany przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego w Krakowie. Doświadczenie kliniczne zdobywałam w trakcie stażu na Oddziale Dziennym w Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie na ul. Lenartowicza 14.

Moje doświadczenie zawodowe to kilkanaście lat pracy socjalnej oraz asystentury rodziny a także prowadzenie grup warsztatowych dla rodziców oraz szkoleń dla kadr systemu wspierania rodziny. Obecnie pracuję w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży Kraków Południe w Szpitalu im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuję pod superwizją.

Stale podnoszę swoje umiejętności uczestnicząc w treningach, szkoleniach i konferencjach. Słucham uważnie, aby pomóc zobaczyć powiązanie tego, co obecnie sprawia trudność z przeszłymi doświadczeniami. W procesie psychoterapii wspieram przywoływanie do świadomości tego, co nieświadome, a także nadawanie znaczeń temu, co dzieje się w życiu wewnętrznym. Zwracam uwagę nie tylko na treść werbalną, ale także na to, co mówi ciało, gdy coś się w nim dzieje, a nie można przypisać temu przyczyn natury medycznej.

Zapraszam także osoby, które borykają się z kryzysami rozwojowymi oraz doświadczają trudności wychowawczych i relacyjnych ze swoimi dziećmi. Każdy człowiek jest dla mnie niewyczerpanym źródłem wiedzy o ludzkiej psychice, świecie wewnętrznym i zachodzących w nim unikalnych procesach, których odkrywanie to fascynująca i trudna podróż.

Bardzo polecam terapię u pani Małgorzaty. Już na pierwszej wizycie byłam w szoku jak trafne i konkretne zadawała pytania. Przede wszystkim podoba mi się fakt, że u Pani Małgorzaty spotkania są rozmową, a nie monologiem pacjenta. Jest to osoba empatyczna, szczera, wyrozumiała, człowiek czuje się przy niej komfortowo i jest godna zaufania. Póki co moją psychoterapie oceniam na plus, choć na efekty trzeba jeszcze poczekać, to mam dobre myśli. :)